Intencje Mszalne 12.05. – 31.05.2024

Niedziela – 12 maja – Wniebowstąpienie Pańskie

6:30 – Za Tomasza (w dniu urodzin) o opiekę Matki Bożej i Boże błogosławieństwo

8:00 – †† Janina, Andrzej, Krzysztof

8:00 – †† Marianna Józef Wiesław, Daniela WOŹNIAK, Mieczysław, Janina SAMBORSCY Wanda MASŁOWSKA

9:00 – † Tadeusz WERSTAK (z racji 88 ziemskich urodzin)

9:00 – Za Nadię (18 urodziny) o zdrowie, potrzebne łaski, opiekę Matki Bożej

10:00W intencji dzieci przystępujących do I Komunii Świętej (SP nr 11)

12:30 – †† Zofia, Antoni MASŁOWSCY

12:30 – † Stanisław DEMCZUK †† rodzice i teściowie

16:30 – †† Zofia, Władysław, Stanisława Zofia, Józef, ZYGOŃ Władysława, Stanisław, Roman KASPERKOWICZ

18:30 – † Władysław STAROSTA (8 gregoriańska)

Poniedziałek – 13 maja – NMP z Fatimy

7:00 – † Władysław STAROSTA (9 gregoriańska)

17:00 – † Grzegorz FATALSKI (4)

17:00 – Przez wstawiennictwo Matki Bożej Fatimskiej w modlitwie różańcowej o Boże Bł. łaski dla Kościoła i pokój na świecie

18:00 – †† Zbigniew, Stefania, Jarosław

18:00 – † Wiktor BUWELSKI (3) †† BUWELSKICH i GÓRECKICH

18:00 –  imieninowa ks. Macieja

Wtorek – 14 maja – święto, św. Macieja Apostoła

7:00 – † Władysław STAROSTA (10 gregoriańska)

7:00 –  W intencji ks. Adama z okazji 28 urodzin

17:00 – †† Zofia (43) Stanisława, Antoni MARCINKOWSCY †† Helena, Weronika, Marianna KARSZNIA

17:00 – †† Stanisław (14), Justyn PRANCKIEWICZ, Czesław WINNIK, Maria

18:00 – †† Anna, Jerzy NOWICCY † Adamina STECYK † Grzegorz CIERPICKI

18:00 – †† Ryszard (3), Józef, Czesława KOCHEL

Środa – 15 maja

7:00 – † Władysław STAROSTA (11 gregoriańska)

7:00 – W intencji Zofii Piekarskiej z okazji imienin

7:00 – O zdrowie dla męża Stanisława

17:00 – † Stanisława OSAK (1)

17:00 – imieninowa s. Zofii Piotrowskiej ZSJM

18:00 – Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy:

  1. † Zygmunt ZAJĄC (3)
  2. † Józef SZENDRYK (4)
  3. †† Janina (15), Piotr PASTUSZAK
  4. †† Zofia, Antoni, MASŁOWSCY †† z rodziny
  5. †† Marian, Helena, Dariusz SAWICKI, Stanisława KOBYLIŃSKA
  6. † Stanisława, Ludwig, ks. Zygmunt BUCZKOWSCY
  7. † Krzysztof OLEJARZ (3)
  8. † Stanisław LISIAK (od Anny i Jana Kazimierczak)
  9. O Boże Bł. dla s. Zofii, Dary Ducha Św., zdrowie i opiekę MB oraz dla Zofii PIEKARSKIEJ z okazji imienin (od Straży Honorowej, ŻR, Apostołów Miłosierdzia Bożego)

Czwartek – 16 maja – święto, św. Andrzeja Boboli, Patrona Polski

7:00 – † Władysław STAROSTA (12 gregoriańska)

17:00 – †† Maria (18), Józef (22) MALINOWSCY

17:00 – † Honorata GRABOWSKA (od dawnych sąsiadów)

18:00 – † Daniela PAJĄK (miesiąc po śmierci)

18.00 – † Jerzy PAJOR (miesiąc po śmierci) prośba o zdrowie i cud uzdrowienia dla męża Marka w walce z chorobą nowotworową, prośba o wzajemne wybaczenie i pojednanie w rodzinie (prosi matka i żona Wioletta)

 Piątek – 17 maja

7:00 – † Władysław STAROSTA (15 gregoriańska)

17:00 – † Roman BOROWICZ (1) †† rodzice i teściowie

18:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego:

  1. † Regina PODGAJSKA (34)
  2. † Stanisław LISIAK (od Grażyny i Wojciecha z Osiecznej)

Sobota – 18 maja

7:00 – † Władysław STAROSTA (14 gregoriańska)

17:00 – † Stanisław MAZAŃSKI †† Aleksander, Aleksandra

18:00 – † Aldona (10)

Niedziela – 19 maja – Zesłanie Ducha Świętego

6:30 – † Władysław STAROSTA  (15 gregoriańska)

8:00 – † Piotr BRAITA † z rodziny

8:00 – w intencji wspólnoty Domowego Kościoła

9:00 – † Zdzisław LONT

9:00 – † Jan, Marianna PAPROT † za dusze w czyśćcu cierpiące

10:00 w intencji dzieci przystępujących do I Komunii Świętej

12:30 – † Genowefa WRÓBLEWSKA

12:30 – † Stanisława GRZEGOREK † Maria KULSKA

16:30 – † Ryszard †† rodzice z obu stron

18:30 – † Wiesława SEREDYŃSKA (1) † Stefania KOZŁOWSKA (19) †† Zofia, Władysław SEREDYŃSCY †† z rodziny

Poniedziałek – 20 maja

7:00 – †Władysław STAROSTA (16 gregoriańska)

17:00

18:00 – † Stanisław LONT

18:00 – †† Jadwiga, Aleksander PRZYSZCZEPA † Lech JAŹWIŃSKI  †† z rodzin

Wtorek – 21 maja

7:00 – † Władysław STAROSTA (17 gregoriańska)

17:00 – † Lech STANISŁAWSKI (2)

18:00 – † Krzysztof WERNIK †† Stanisław, Zofia SZCZYPIŃSCY

Środa – 22 maja  

7:00 –  † Bożydar (1)

7:00 –  † Władysław STAROSTA (18 gregoriańska)

17:00

17:00

18:00 – Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy:

  1. † Tadeusz MAZUREK (20) † Adolf GAMELSKI

Czwartek – 23 maja

7:00 – † Władysław STAROSTA (19 gregoriańska)

17:00 – † Zofia WIĄCEK (2)

18:00 – † Jadwiga FINK (miesiąc po pogrzebie)

18.00

 Piątek – 24 maja

7:00 – † Władysław STAROSTA (20 gregoriańska)

17:00 – † Jolanta, Ewa DREWICZ (miesiąc po pogrzebie)

17:00 – † Adam DANISZEWSKI (miesiąc po pogrzebie)

18:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego:

  1. † Katarzyna (35) za dusze w czyśćcu cierpiące
  2. Dziękczynno-błagalna: w 60 rocznicę urodzin Jacka, prosząc o dalszą opiekę Matki Bożej, zdrowie, potrzebne łaski

Sobota – 25 maja

7:00 – † Władysław STAROSTA (21 gregoriańska)

17:00 – W intencji ks. Tomasza GRUSZTO z okazji urodzin

17:00 – †† Czesław, Monika, Jan, Regina KWIATKOWSCY †† Anna, Zenon, Maja, Wojciech, Elżbieta GAWŁOWSCY

18:00 – † Józef KUSIAK (5)

18:00 – † Irena, Konstanty, Helena, Bronisław

18:00 – † Elżbieta NOWACKA

Niedziela Trójcy Świetej – 26 maja

6:30 – † Genowefa WRÓBLEWSKA

6:30 – † Władysław STAROSTA (22)

8:00 – † Grzegorz KARPŃSKI

8:00 – †† Łucja, Alfred POMYKALSCY †† z rodziny

9:30 – † Zdzisława KUSIAK (19)

9:30 – † Janina (13) †† KARASZEWSCKICH, PARADA, OSENKA, STOLARSKICH

11:00 – w intencji rocznicy dzieci pierwszokomujnych 

12:30 – w intencji rocznicy dzieci pierwszokomujnych 

12:30 – w intencji Wandy NOWACKIEJ o zdrowie, potrzebne łaski

16:30 – †† Marianna, Ludwig  LOMANIA †† Bronisława, Tadeusz DOMIAN

18:30 – †† ZYGMUT, JÓZEFIAK, WERO, PIEKARSKICH

Poniedziałek – 27 maja

7:00 – † Władysław STAROSTA (23 gregoriańska)

17:00

18:00 – †† Maria, Władysław, Feliks ŁAPIŃSCY,  †† Genowefa, Wiktor LOBA

18:00

Wtorek – 28 maja

7:00 – † Władysław STAROSTA (24 gregoriańska)

17:00

18:00 – w intencji Honoraty (51 urodziny)

Środa – 29 maja  

7:00 –  † Władysław STAROSTA (25 gregoriańska)

17:00 – †† Alicja, Jerzy, Henryka, Andrzej, Zofia

17:00 – † Emil MARZEC (1)

18:00 – Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy:

Czwartek – 30 maja Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa

7:00 – † Władysław STAROSTA (26 gregoriańska)

8:00 

9:30

(po procesji) – w 11 rocznicę święceń kapłańskich ks. Krzysztofa WOJTASIKA z prośbą o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski na dalsze lata posługi oraz dla wszystkich kapłanów

16:30

18.30

 Piątek – 31 maja

7:00 – † Władysław STAROSTA (27 gregoriańska)

17:00

18:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego:

Sobota – 01 czerwca 

  7:00 – † Władysław STAROSTA (28 gregoriańska)

  9:30 –  przebłagalno – wynagradzająca za wszystkie zniewagi i bluźnierstwa przeciw Niepokalanemu Sercu Maryi

17:00 – ††  Jerzy, Bernard MIROWSCY †† z rodziny

17:00 – † Maria PAWALAK (4)

18:00 – † Maria PAWLAK (3)

18:00 – Dziękczynno-błagalna w int. synów Pawła i Piotra z rodzinami

Msze święte

Liturgia Niedzielna:
(Sobota 18.00)
6.30, 8.00, 9.30, 11.00, 12.30, 16.30, 18.30

Poniedziałek – Sobota:
godz. 7.00, 17.00, 18.00

Liturgia dnia

Sobota 18.05.2024 r.
Kolor szat:
Dzień Powszedni albo wspomnienie św. Jana I, papieża i męczennika
Dz 28, 16-20. 30-31; Ps 11, 4. 5 i 7; J 16, 7. 13; J 21, 20-25;

Parafia na Facebooku

Katechezy dla dorosłych

Em Emiliano

Polecamy

Tydzień modlitw o powołania
XXIII Międzynar. Mistrz. Polski Duchowieństwa_szachy
Archidiecezjalne Dni Młodych 2024
Piesza Pielgrzymka_Szczecin-Rokitno_2024
logo2024
Pielgrzymka: Objawienia Fatimskie
Rodziny_Powoanych
previous arrow
next arrow