XXVII NIEDZIELA Zwykła Roku

OGŁOSZENIA PARAFIALNE :

1. W niedzielę, 13 października br., będziemy obchodzić XIX Dzień Papieski. Obchody Dnia Papieskiego przebiegają w czterech wymiarach: intelektualnym, duchowym, artystycznym i charytatywnym, których szczególnym wyrazem jest zbiórka ofiar na cele Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia, pod hasłem " Wstańcie, chodźmy! ". W związku z tym 13 października przeprowadzona będzie na terenie przykościelnym zbiórka ofiar na stypendia dla uczącej się ubogiej młodzieży. Włączmy się w żywy pomnik pamięci Św. Jana Pawła II.

2. Msza Św. inicjacyjna z Poświęceniem Różańców dziś o godz. 11 dla dzieci I komunijnych.

3. Koło Przyjaciół Radia Maryja i Chór Parafialny zapraszamy na comiesięczną Mszę św. do naszej świątyni 7 października. Eucharystię poprzedzi Różaniec o godz. 17:30.

4. Duszpasterz młodzieży ks.Tomasz, zaprasza MŁODZIEŻ na spotkanie pogłębiające życie wiarą, w każdą środę o godz.19:00 do salki katechetycznej przy kościele dolnym.

5. Nabożeństwo Różańcowe odprawia się przez cały miesiąc październik o stałej godzinie 17:30. Miłujących Matkę Najświętszą zapraszamy dzieci, młodzież i osoby starsze do udziału w tym nabożeństwie.

6. W środę /9 października / zapraszamy na katechezę dla dorosłych o godz. 19:00 w salce przy kościele dolnym .

7. Katecheza do Sakramentu Bierzmowania dla młodzieży kl. VIII, odbędzie się w sobotę 12 października według ustalonego planu.

8. Pierwsza rocznica Koronacji łaskami słynącego Obrazu Matki Bożej Zwycięskiej Królowej Polski. Obchody rocznicy tej uroczystości, podczas której Matce Bożej zostanie ofiarowana złota róża, odbędą się w sobotę, 12 października br. o godz. 11.00 w Bazylice św. Jana Chrzciciela w Szczecinie. Uroczystej Mszy Świętej przewodniczyć będzie i Słowo Boże wygłosi Ksiądz Arcybiskup Wacław Depo, Metropolita Częstochowski.

9. W nadchodzącym tygodniu będziemy czcili:

poniedziałek - NMP Różańcowej.

środa - Bł. Wincentego Kadłubka

piątek - Św. Jana XXIII

Stargard,6 października 2019 / - / Ks. Zygmunt Zawitkowski