XXIV NIEDZIELA Zwykła Roku

OGŁOSZENIA PARAFIALNE :

1. Dziś po każdej Mszy św. odbywa się jesienna zbiórka ofiar do puszek na Katolicki Uniwersytet Lubelski i Wydział Teologiczny US. Za dar serca, Bóg zapłać.

2. Msza Św. inicjacyjna z wyrażeniem woli przygotowania i przystąpienia do I Komunii Świętej dziś o godz. 11 dla dzieci I komunijnych.

3. Od niedzieli 15 września do 21 września będziemy przeżywać Tydzień Wychowania pod hasłem " Nauczycielu gdzie mieszkasz?" ( J1,38). Takiemu wychowaniu mają służyć Katechezy i duch Modlitwy.

4. Jerycho Różańcowe to czuwanie przed Najświętszym Sakramentem.Rozpocznie się 16 września po Mszy Św. o godz. 18:00, a zakończy o godz. 21:00 Apelem Jasnogórskim.

5. 18 września / środa / Święto Św. Stanisława Kostki Patrona Polski, Dzieci i Młodzieży. Dzieci zapraszamy na Mszę św. o godz. 17:00, a Młodzież na godz. 18:00.

6. Serdecznie zapraszamy kobiety i mężczyzn do śpiewania w chórze parafialnym. Chętnych prosimy o kontakt z organistą.

7. Rejonowy Dzień Skupienia Służby Liturgicznej, który odbędzie się w sobotę 21 września od godz. 9:30, w parafii NSPJ w Łobzie. Do udziału w tym dniu zapraszamy ministrantów, lektorów, schole liturgiczne i zespoły muzyczne.

8. W nadchodzącym tygodniu będziemy czcili.

poniedziałek - Św. Korneliusza i Cypriana

wtorek - Św. Zygmunta Szczęsnego Felińskiego

czwartek - Św. Januarego

piątek - Św. Andrzeja i Męczenników Wietnamskich

sobota - Św. Mateusza Ap i Ew.

Solenizantom i Jubilatom nadchodzącego tygodnia życzymy łaski Bożej, zdrowia i opieki św. Patronów.

Stargard,15 września 2019 / - / Ks. Zygmunt Zawitkowski