XXIII NIEDZIELA Zwykła Roku

OGŁOSZENIA PARAFIALNE :

1. Dziś przypada wspomnienie Narodzenie NMP. Podczas wszystkich MSZY ŚWIĘTYCH dokonamy Aktu Ofiarowania Niepokalanemu Sercu Maryi.

2. Trwa Nowenna DO KRZYŻA ŚWIĘTEGO do piątku 13 września przygotowująca do Święta PODWYŻSZENIE KRZYŻA ŚWIĘTEGO, aby pozostać w duchowej jedności z inicjatywą:'' POLSKA pod KRZYŻEM'', Nowenna odprawia się o godz. 17:30.

W piątek 13 września o godz. 9:30 odmówiony zostanie RÓŻANIEC FATIMSKI i odprawiona Msza Św. ku czci Matki Bożej Fatimskiej z procesją wewnątrz kościoła w intencji ochrony rodzin i małżeństw jako sakramentalnego związku mężczyzny i kobiety.

14 września o godz. 14 Droga Krzyżowa i adoracja Krzyża i Koronka do Miłosierdzia Bożego. Serdecznie zapraszamy do udziału w tych modlitwach.

3. W sobotę 14 września, w Święto Podwyższenia Krzyża Świętego, we Włocławku odbędzie się ogólnopolskie wydarzenie Duszpasterskie ''POLSKA pod KRZYŻEM''. Wspólnota Apostołów Miłosierdzia Bożego organizuje wyjazd autokarem wczesnym rankiem. Powrót w godzinach nocnych. Szczegółowe informacje na tablicy ogłoszeń w gablocie.

4. W niedzielę 15 września Msza Św. inicjacyjna z wyrażeniem woli przygotowania i przystąpienia do I Komunii Świętej o godz. 11 dla dzieci I komunijnych.

5. Archidiecezjalna pielgrzymka na Jasną Górę z naszej parafii w dniach 25-28.09.2019 r. Zapisy w zakrystii. Szczegółowe informacje u ks. Tomasza.

6. W przyszłą niedzielę 15 września, przeprowadzona będzie zbiórka ofiar do puszek na KUL i Wydział Teologiczny US. Za dar serca, Bóg zapłać.

7. W środę /11 września / zapraszamy na katechezę dla dorosłych o godz. 19:00 w salce przy kościele dolnym

8. Solenizantom i Jubilatom nadchodzącego tygodnia życzymy łaski Bożej, zdrowia i opieki św. Patronów.

Stargard,8 września 2019 / - / Ks. Zygmunt Zawitkowski