XXI NIEDZIELA Zwykła Roku

OGŁOSZENIA PARAFIALNE :

1. Dziś ostatni raz odprawia się Msza św. o godz. 20:00, według porządku letniego. Po okresie wakacyjnym w niedzielę 1 września wznawiamy Msze św. o godz. 15:00, od 2 września o godz. 17:00 w dni powszednie, w Lipniku o godz. 17:00 w czwartki.

2. 26 sierpnia / poniedziałek /, obchodzić będziemy UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY CZĘSTOCHOWSKIEJ. MSZE ŚW. w tym dniu o GODZ. 7, 9:30, 18. W Lipniku 12. Miłujących Matkę Najświętszą zapraszamy do naszej świątyni przed JEJ CUDOWNY WIZERUNEK i uczczenia przez udział w OFIERZE MSZY ŚWIĘTEJ.

3. Ksiądz Arcybiskup Metropolita Andrzej Dzięga, kierując się troską o powierzony mu Lud Boży, z dniem 24 sierpnia br. mianował wikariuszem Parafii pw. Miłosierdzia Bożego w Stargardzie Księdza mgr lic. Marka Gajowieckiego oraz skierował do pomocy duszpasterskiej w naszej parafii Księdza Krzysztofa Brożyne.

Serdecznie witamy we wspólnocie, Rodzinie Parafialnej. Modlitwa i życzliwość nasza, niech Księży wspomaga i towarzyszy w gorliwym posługiwaniu i zdrowiu. Światła i mocy Ducha Świętego. Szczęść Boże.

Dekretem Księdza Arcybiskupa z dniem 1 września 2019 r. został zwolniony z obowiązków pomocy duszpasterskiej Ks. Paweł Grędziak i jednocześnie mianowany administratorem Parafii pw. Świętego Stanisława BM w Cychrach. Za postawę kapłańską i posługę w naszej parafii wyrażamy wdzięczność w darze modlitwy. W piątek 30 sierpnia na Mszy Św. o godz. 18, będzie okazja do podziękowania za 2 lata świętego posługiwania w naszej parafii .

4. W nadchodzącym tygodniu przypada Pierwsza:

Niedziela - Dokonamy ADORACJI NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU.

Zmiana tajemnic ŻYWEGO RÓŻAŃCA po Mszy Św. o godz. 8.

5. Archidiecezjalna pielgrzymka na Jasną Górę z naszej parafii w dniach 25-28.09.2019 r. W planie: Góra Św. Anny, Wadowice, Kalwaria Zebrzydowska, Ludźmierz, Zakopane, Łagiewniki, Miechów, Ląd, Częstochowa. Cena 400 zł. Zapisy w zakrystii. Szczegółowe informacje u ks. Tomasza.

6. Zapraszamy do udziału w Dożynkach Archidiecezjalnych, które odbędą się 31 sierpnia w parafii pw. Narodzenia NMP w Gryfinie, gdzie czczony jest Obraz Matki Bożej Królowej Korony Polskiej. Prezentacja wieńców nastąpi o godz. 10:30, a Msza Święta o godz. 12:00. Zapraszamy wszystkich mieszkańców miast i wiosek, aby wspólnie dziękować Bogu za pracę rolników i chleb, który jest owocem pracy rąk ludzkich oraz prosić o urodzaj na polskiej ziemi.

Stargard,25 sierpnia 2019 / - / Ks. Zygmunt Zawitkowski