XIX NIEDZIELA Zwykła Roku

OGŁOSZENIA PARAFIALNE :

1. 15 sierpnia / czwartek / obchodzić będziemy Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Jedyne święto poświęcone Matce Bożej, które ma charakter państwowy. Msze św. odprawiać się będą według porządku niedzielnego. W kościołach poświęcamy kwiaty, zioła, zboże, warzywa i owoce. Dlatego święto to nosi nazwę w Polsce, Matki Bożej Zielnej.

2. Piesza Pielgrzymka do Sanktuarium Niepokalanego Serca NMP na Os. Słonecznym w Szczecinie wyruszy z Kolegiaty Królowej Świata w Stargardzie, w dniu 15 sierpnia o godz. 4:00 rano.

3. Jerycho Różańcowe to czuwanie przed Najświętszym Sakramentem.Rozpocznie się 16 sierpnia po Mszy Św. o godz. 18:00, a zakończy o godz. 21:00 Apelem Jasnogórskim.

4. Dnia 25 sierpnia w niedzielę organizujemy wyjazd jednodniowy do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Myśliborzu na uroczystości urodzinowe Św. S. Faustyny. Wyjazd autokarem spod kościoła Miłosierdzia Bożego o godz. 9:30. Szczegółowe informacje w gablocie.

5. KOŁO PRZYJACIÓŁ RADIA MARYJA organizuje pielgrzymkę do TORUNIA na " Dziękczynienie w Rodzinie" w dniu 7.09.2019 r. Szczegółowe informacje w gablocie.

6. W nadchodzącym tygodniu będziemy czcili.

środa - Św. Maksymiliana Marii Kolbego

sobota - Św. Jacka

Solenizantom i Jubilatom nadchodzącego tygodnia życzymy łaski Bożej, zdrowia i opieki św. Patronów.

Stargard,11 sierpnia 2019 / - / Ks. Zygmunt Zawitkowski