XVI NIEDZIELA Zwykła Roku

OGŁOSZENIA PARAFIALNE :

1. 22 lipca / poniedziałek / przypada 12 Rocznica tragicznego wypadku autokaru z Pielgrzymami pod Grenoble. Ku pamięci Ofiar za wstawiennictwem Matki Bożej , o godz. 18:00 odprawiona zostanie Msza Św. za ocalałych cierpiących, tragicznie zmarłych i Rodziny dotknięte tragedią. O godz. 17:30, odmówiony będzie Różaniec Fatimski. Ufni w Miłosierdzie Boże, zapraszamy Wiernych do wspólnej modlitwy.

2. XXXV SZCZECIŃSKA PIESZA PIELGRZYMKA na JASNĄ GÓRĘ, w intencji powołań kapłańskich,zakonnych i misyjnych. Dnia 29 lipca / poniedziałek / około godz. 17, przewidywane jest przybycie pielgrzymów do naszej parafii, która będzie miejscem zatrzymania. Zwracamy się do WIERNYCH dobrej woli z pokorną prośbą, aby przyjęli pielgrzymów na nocleg i posiłek. Proszę oczekiwać na placu przykościelnym,skąd będzie można zaprosić do swojego domu. Za pozytywną odpowiedź z głębi serca dziękujemy.

3. Uroczystości odpustowe ku czci ŚW. JAKUBA APOSTOŁA patrona Bazyliki Archikatedralnej w Szczecinie, połączone z Jarmarkiem. Punktem centralnym uroczystości będzie Msza Święta odpustowa odprawiona w czwartek, 25 lipca o godz. 18:00 przez Księdza Arcybiskupa Andrzeja Dzięgę Metropolitę.

4. W nadchodzącym tygodniu będziemy czcili:

poniedziałek - Św. Marii Magdaleny, święto

wtorek - Św. Brygidy, współpatronki Europy

środa - Św. Kingi

czwartek - Św. Jakuba Apostoła, święto

piątek - Św. Joachima i Anny rodziców NMP. Tego dnia wyrażamy wdzięczność rodzicom i dziadkom za dar życia i wychowania.

Solenizantom i Jubilatom nadchodzącego tygodnia życzymy łaski Bożej, zdrowia i opieki św. Patronów.

Stargard,21 lipca 2019 / - / Ks. Zygmunt Zawitkowski