UROCZYSTOŚĆ TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ

OGŁOSZENIA PARAFIALNE :

1. Z uwagi na okres urlopowy od 17 czerwca do końca sierpnia Mszy św. o godz. 17:00 w dni powszednie nie będzie.

2. 20 czerwca / czwartek/, UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEGO CIAŁA I KRWI CHRYSTUSA. W Eucharystycznej procesji wyjdziemy na ulice, aby publicznie wyznać wiarę a zarazem oddać hołd JEZUSOWI, w NAJŚWIĘTSZYM SAKRAMENCIE. Msze Św. w BOŻE CIAŁO o GODZ. 6:30, 8:00, 9:30, 16:30, 18:30, 20:00.

UROCZYSTA MSZA ŚW. o GODZ. 9:30, po której wyruszy PROCESJA ok 10:30. PROCESJA przejdzie ul. Ułanów Jazłowieckich, 9 - go Zaodrzańskiego Pułku Piechoty, Szczecińską, osiedlową / równoległą do ul. Szczecińskiej /, na teren przykościelny, po modlitwie przewiduje się zakończenie i rozwiązanie procesji. Bezpośrednio po procesji w kościele zostanie odprawiona Msza Święta.

Na trasie usytuowane zostaną cztery ołtarze PATRONAT nad ołtarzami przejmą

I - Arcybractwo Straży Honorowej NSPJ i Żywy Różaniec

II - Apostołowie Miłosierdzia Bożego

III - Wspólnota Domowego Kościoła i KSM

IV - Rada Duszpasterska i Radio Maryja

Prosimy o włączenie się w modlitwę publiczną Kościoła. DZIECI I Komunijne i rocznicowe ubrane uroczyście wezmą udział w procesji.

DZIEWCZYNKI, które pragną sypać kwiaty zapraszamy na próbę we wtorek na godzinę 16:30 przy kościele. Dziewczynki, niech będą ubrane w różnobarwne stroje przyozdobione koralami.

3. W UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEGO CIAŁA I KRWI CHRYSTUSA w Lipniku Msza Św. i procesja o godz. 15:30.

4. 18 czerwca / wtorek / Msza Św. Dziękczynna na Zakończenie Roku Szkolnego

o godz. 9:00 dla dzieci ze szkoły podstawowej nr 7

o godz. 11:00 dla dzieci ze szkoły podstawowej nr 2

5. 19 czerwca / środa / Msza Św. na Zakończenie Roku Szkolnego o godz. 7:00 dla Młodzieży. Do udziału we wspólnym dziękczynieniu zapraszamy RODZICÓW I NAUCZYCIELI. SPOWIEDŹ podczas rannych i po południowych Mszy Św. WAKACYJNY WYPOCZYNEK, niech będzie z Bogiem, radosny, szczęśliwy i błogosławiony.

6. Jerycho Różańcowe to czuwanie przed Najświętszym Sakramentem.Rozpocznie się dzisiaj po Mszy Św. o godz. 18:30, a zakończy o godz. 21:00 Apelem Jasnogórskim.

Stargard,16 czerwca 2019 / - / Ks. Zygmunt Zawitkowski