VII NIEDZIELA WIELKANOCNA - Wniebowstąpienie Pańskie

OGŁOSZENIA PARAFIALNE :

1. Dzisiaj przypada Święto Dziękczynienia. Po każdej Mszy Św. odbędzie się przykościelna zbiórka ofiar do puszek na świątynię OPATRZNOŚCI BOŻEJ w WARSZAWIE,WOTUM Wdzięczności Narodu Polskiego.

2. Dzisiaj przypada 40 rocznica Pierwszej Pielgrzymki Jana Pawła II do Polski, która przebiegała pod hasłem " Gaude Mater Polonia".

3. 9 czerwca NIEDZIELA, UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIE DUCHA ŚWIĘTEGO. Z wydarzeniem tym, wiąże się geneza Kościoła ożywionego darami Ducha Świętego. W Dekanacie, w Parafii Ducha Świętego doroczny ODPUST.

4. NABOŻEŃSTWO ku czci SERCA PANA JEZUSA odprawia się przez cały miesiąc o stałej godz. 17:30.

5. Koło przyjaciół RADIA MARYJA i TV TRWAM oraz CHÓR PARAFIALNY, zapraszamy 3 czerwca na nabożeństwo i Msze Świętą do naszej świątyni o godz. 17:30.

6. W nadchodzącym tygodniu przypada pierwszy:

Czwartek - Godzina Święta o 18 w intencji powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych.

PIĄTEK - Msza Św. ku czci NSPJ. o godz. 7,18.

SPOWIEDŹ ŚW. rano i po południu od godz. 16:30.

Chorych odwiedzimy przed południem.

Spotkanie z Arcybractwem Straży Honorowej po mszy wieczornej .

7. Z kalendarza liturgicznego:

środa - Św. Bonifacego, biskupa i męczennika

sobota- Św. Jadwigi Królowej

Solenizantom i Jubilatom nadchodzącego tygodnia życzymy łaski Bożej, zdrowia i opieki św. Patronów.

8. Stowarzyszenie Polski Klub Patriotyczny zaprasza do udziału w marszu " DLA ŻYCIA i RODZINY". Marsz będzie w Stargardzie w dniu 9.06.2019 r. / niedziela / z kościoła NMP Królowej Świata po Mszy Św. o godz. 12:30.

Komunikat Kurii Metropolitalnej Szczecińsko-Kamieńskiej

1. W poniedziałek, 10 czerwca br., w Uroczystość NMP Matki Kościoła,Patronki naszej Archidiecezji, zapraszamy wszystkich, a szczególnie członków ruchów, wspólnot i stowarzyszeń religijnych z pocztami sztandarowymi do udziału w uroczystej Mszy Świętej sprawowanej pod przewodnictwem Księdza Arcybiskupa Metropolity Andrzeja Dzięgi w Bazylice Archikatedralnej w Szczecinie o godz. 18:00. Po Mszy Świętej odbędą się: adoracja Najświętszego Sakramentu zakończona Apelem Maryjnym i ewangelizacja na ulicach.”

Stargard,2 czerwca 2019 / - / Ks. Zygmunt Zawitkowski