VI NIEDZIELA WIELKANOCNA

OGŁOSZENIA PARAFIALNE :

1. 27 maja / poniedziałek / o godz.19:00, zapraszamy na spotkanie duszpasterskie RODZICÓW DZIECI, które w nowym roku szkolnym mają przystąpić do I KOMUNII ŚWIĘTEJ. Spotkanie odbędzie się w kościele dolnym.

2. 31 maja / piątek /rozpoczynamy NOWENNĘ do DUCHA ŚWIĘTEGO, przygotowującą do UROCZYSTOŚCI ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO.

3. W przyszłą niedzielę 2 czerwca przypada Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

4. W okresie letnim / wakacyjno – urlopowym /, w niedzielę i święta w miesiącach czerwcu, lipcu i sierpniu MSZY ŚW. o GODZ. 15:00 NIE BĘDZIE. Wprowadza się w tym czasie, w niedzielę i święta MSZE ŚW. o GODZ. 20:00.

5. Miesiąc czerwiec poświęcony jest NAJŚWIĘTSZEMU SERCU PANA JEZUSA. NABOŻEŃSTWO ku czci SERCA JEZUSA odprawiać się będzie przez cały miesiąc o stałej godzinie 17:30.

6. W nadchodzącym tygodniu przypada pierwsza:

SOBOTA – NOWENNA FATIMSKA ku czci Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi z odmówieniem RÓŻAŃCA i Msza Święta o GODZ. 9:30 .

2 czerwca NIEDZIELA ADORACJI NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU.

Zmiana tajemnic ŻYWEGO RÓŻAŃCA po Mszy Św. o godz. 8.

7. 2 czerwca, Święto Dziękczynienia. Po każdej Mszy Św. odbędzie się przykościelna zbiórka ofiar do puszek na świątynię OPATRZNOŚCI BOŻEJ w WARSZAWIE , WOTUM Wdzięczności Narodu Polskiego, będącą wypełnieniem moralnych zobowiązań naszych praojców z 1791 roku.

8. Z kalendarza liturgicznego:

środa - Św. Urszuli Ledóchowskiej

czwartek - Rocznica poświęcenia Bazyliki Archikatedralnej w Szczecinie, święto

piątek - Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny, święto

sobota - Św. Justyna

Solenizantom i Jubilatom nadchodzącego tygodnia życzymy łaski Bożej, zdrowia i opieki św. Patronów.

9. Serdecznie zapraszamy na badanie mammograficzne Panie w wieku 50-69 lat. Mammobus z Zielonej Góry będzie czekał na Panie 28.05.2019 przy Przychodni "ZACHÓD".

10. U wyjścia z kościoła można nabyć Tygodnik Katolicki Niedziela z opisem Misji u Stóp Krzyża w naszej parafii w cenie 5 zł.

Stargard,26 maja 2019 / - / Ks. Zygmunt Zawitkowski