V NIEDZIELA WIELKANOCNA

OGŁOSZENIA PARAFIALNE :

1. Dzisiaj o godz.11:00 ROCZNICA PIERWSZEJ KOMUNII ŚW. DZIECI ze szkoły podstawowej nr 2, w niedzielę 26 maja DZIECI ze szkoły nr 7 i 11 na MSZY ŚWIĘTEJ o GODZ. 11:00. Dzieci te przyjdą w stroju odświętnym jak w dzień I Komunii Świętej. SPOWIEDŹ dla tych dzieci w ciągu tygodnia o godz. 17 i 18.

2. W środę /22 maja / zapraszamy na katechezę dla dorosłych o godz. 19:00 w salce przy kościele dolnym

3. IX Stargardzkie Śpiewy Maryjne Koncert, który odbędzie się 25 maja 2019 o godz. 16:00 w Kolegiacie NMP Królowej Świata w Stargardzie. Serdecznie zapraszamy.

4. Wiernym, za dobroć serca z którego płyną ofiary na rzecz naszego kościoła, wyrażamy kapłańską wdzięczność, w pamięci modlitewnej.

5. Z kalendarza liturgicznego:

środa - Św. Rity

piątek - Najświętszej Maryi Panny Wspomożycielki Wiernych

Solenizantom i Jubilatom nadchodzącego tygodnia życzymy łaski Bożej, zdrowia i opieki św. Patronów.

Komunikat Kurii Metropolitalnej Szczecińsko-Kamieńskiej

1. Ksiądz Arcybiskup Metropolita Andrzej Dzięga w związku ze zbliżającymi się wyborami do Parlamentu Europejskiego, prosi o modlitwę: „Módlmy się w intencji wszystkich biorących udział w wyborach do Parlamentu Europejskiego, aby świadomi moralnej odpowiedzialności za tę decyzję, wpływającą na jakość dalszego życia publicznego w Europie i naszej Ojczyźnie, głos swój oddawali, zgodnie z tchnieniem Ducha Świętego, na osoby wyraźnie reprezentujące katolickie wartości w życiu społecznym i gospodarczym oraz zatroskane o małżeństwo i rodzinę.”

Stargard,19 maja 2019 / - / Ks. Zygmunt Zawitkowski