IV NIEDZIELA WIELKANOCNA - Dobrego Pasterza

OGŁOSZENIA PARAFIALNE :

1. Dzisiaj o godz.10, PIERWSZA KOMUNIA ŚWIĘTA DZIECI ze szkoły podstawowej nr 2 i 7. BIAŁY TYDZIEŃ dla dzieci I Komunijnych o godz. 17:00 do piątku. We wtorek poświęcenie i wręczenie pamiątkowego obrazka i Akt Oddania Najś. Sercu P. Jezusa. W czwartek wspólne pamiątkowe zdjęcie. Od Przyszłej niedzieli powrócimy do stałego porządku odprawiania Mszy Świętej, który uległ zmianie na czas Komunii.

2. 19 maja w niedzielę ROCZNICA PIERWSZEJ KOMUNII ŚW. DZIECI ze szkoły nr 2 na MSZY ŚWIĘTEJ o GODZ. 11:00 w niedzielę 26 maja DZIECI ze szkoły nr 7 i 11 na MSZY ŚWIĘTEJ o GODZ. 11:00.Dzieci te przyjdą w stroju odświętnym jak w dzień I Komunii Świętej. SPOWIEDŹ dla tych dzieci w ciągu tygodnia o godz. 17 i 18.

3. 13 maja / poniedziałek / wspomnienie objawień NMP FATIMSKIEJ, także 38 rocznica zamachu na Jana Pawła II. O godz.17:30, odmówiony będzie RÓŻANIEC FATIMSKI. Prosimy o liczny udział w nabożeństwie.

4. 16 maja / czwartek / Św. Andrzeja Boboli, Męczennika dzień imienin Księdza Arcybiskupa Metropolity Andrzeja Dzięgi. Pamiętajmy o modlitwie, w intencji Pasterza.

5. Jerycho Różańcowe to czuwanie przed Najświętszym Sakramentem.Rozpocznie się 16 maja po Mszy Św. o godz. 18:00, a zakończy o godz. 21:00.

6. Z kalendarza liturgicznego :

wtorek - Św. Macieja Apostoła, święto

sobota - 99 rocz. urodzin Św. Jana Pawła II

Solenizantom i Jubilatom nadchodzącego tygodnia życzymy łaski Bożej, zdrowia i opieki św. Patronów.

Komunikat Kurii Metropolitalnej Szczecińsko-Kamieńskiej

1. Zapraszamy małżonków i rodziny do udziału w Diecezjalnej Pielgrzymce Małżeństw i Rodzin do Sanktuarium Macierzyństwa Najświętszej Maryi Panny w Trzebiatowie, która odbędzie się w sobotę, 18 maja br., w dniu uroczystości odpustowej połączonej z obchodami XIII rocznicy Koronacji Cudownego Obrazu.

Podczas uroczystej Mszy Świętej o godz. 11:00 dziękować będziemy Bogu za łaski, które przez Maryję są wypraszane w Sanktuarium, szczególnie dla małżonków i całych rodzin.

Stargard,12 maja 2019 / - / Ks. Zygmunt Zawitkowski