V Niedziela Zwykła Roku

OGŁOSZENIA PARAFIALNE :

1. Msza Św. inicjacyjna z wyrażeniem woli przystąpienia do Sakramentu Pokuty i pojednania dziś o godz. 11:00 dla dzieci I komunijnych.

2. 11 lutego / poniedziałek /,wspomnienie NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY z Lourdes i Międzynarodowy DZIEŃ CHORYCH. Zapraszamy wszystkich CHORYCH do naszej świątyni na GODZ. 11. Odprawiona zostanie MSZA ŚW. w intencji chorych,a następnie udzielone Błogosławieństwo NAJŚWIĘTSZYM SAKRAMENTEM. Będzie możliwość przyjęcia SAKRAMENTU NAMASZCZENIA CHORYCH. Chorych i opiekujących się chorymi powierzamy Matce Bożej Niepokalanej.

3. W środę / 13 lutego / zapraszamy na katechezę dla dorosłych o godz. 19:00 w salce przy kościele dolnym.

4.14 lutego / czwartek / Święto, Świętych Cyryla Mnicha i Metodego biskupa, patronów Europy. Dzień modlitw za narody słowiańskie.

5. Katecheza do Sakramentu Bierzmowania dla młodzieży kl. III gimnazjum i kl. VIII, odbędzie się w sobotę 16 lutego według ustalonego planu.

6. Jerycho Różańcowe to całodobowe czuwanie przed Najświętszym Sakramentem. Rozpocznie się 16 lutego po Mszy Św. godz. 18:00, a zakończy Mszą Św. 17 lutego.

7. Solenizantom i Jubilatom nadchodzącego tygodnia życzymy łaski Bożej, zdrowia i opieki św. Patronów.

8. Wiernym, za dobroć serca z którego płyną ofiary na rzecz naszego kościoła, wyrażamy kapłańską wdzięczność, w pamięci modlitewnej.

Stargard,10 lutego 2019 / - / Ks. Zygmunt Zawitkowski