IV Niedziela Zwykła Roku

OGŁOSZENIA PARAFIALNE :

1. Zakończyliśmy wizytę duszpasterską. Pragnieniem nas kapłanów było wnieść błogosławieństwo Boże, w każdy dom i każdej rodzinie. Drogim naszemu sercu PARAFIANOM, za otwarte drzwi mieszkania, życzliwe przyjęcie kapłana, wspólną modlitwę, a także złożone ofiary wyrażamy wdzięczność i serdecznie dziękujemy. Wszystkim, niech JEZUS BŁOGOSŁAWI.

Jeżeli w czasie wyznaczonej kolędy, rodziny były nieobecne, a chciałyby przyjąć kapłana, to prosimy o zgłaszanie w zakrystii po Mszy św. celem umówienia spotkania.

2. Dzisiaj Świętego Błażeja, biskupa i męczennika jak również dzień imienin Księdza Biskupa Seniora Mariana Błażeja Kruszyłowicza. Pamiętajmy o modlitwie, w intencji biskupa seniora.

3. Koło Przyjaciół RADIA MARYJA i CHÓR PARAFIALNY zapraszamy na comiesięczną Msze Św. 4 lutego do naszej świątyni. O godz. 17:30 zostanie odmówiony RÓŻANIEC, a o godz.18 odprawiona Eucharystia w kościele dolnym. Po liturgii spotkanie w salce.

4. 5 lutego / wtorek / św. Agaty, po każdej Mszy św. tradycyjnie dokonamy poświęcenia chleba.

5. W niedzielę 10 lutego o godz. 11 Msza Św. inicjacyjna z wyrażeniem woli przystąpienia do Sakramentu Pokuty i pojednania dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej .

6. Zapraszamy wszystkich do udziału w uroczystości odsłonięcia Pomnika poświęconego Męczennikom Wołynia i Kresów Południowo-Wschodnich, która odbędzie się 9 lutego br. na Cmentarzu Centralnym w Szczecinie o godz. 10:00 w Kaplicy Głównej, zostanie odprawiona Msza Święta w intencji wszystkich ofiar, pod przewodnictwem Księdza Arcybiskupa Metropolity Andrzeja Dzięgi oraz uroczystości odsłonięcia Pomnika będą miały charakter uroczystości państwowej.

7. Solenizantom i Jubilatom nadchodzącego tygodnia życzymy łaski Bożej, zdrowia i opieki św. Patronów.

Stargard,3 lutego 2019 / - / Ks. Zygmunt Zawitkowski