XXIX NIEDZIELA Zwykła Roku

1. Światowy Dzień Misyjny pod hasłem " Pełni Ducha i posłani ". Dzisiejsza taca w całości przeznaczona jest na Misje Święte. Za dar serca dziękujemy.

2. Msza Św. inicjacyjna z Poświęceniem Książeczek dziś o godz. 11 dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej.

3. Katecheza do Sakramentu Bierzmowania dla młodzieży, kl. III gimnazjum i kl. VIII, odbędzie się w sobotę 27 października według ustalonego planu.

4. U wyjścia z kościoła zostały wyłożone kartki na Wypominki. Prosimy o czytelne wypisanie imion zmarłych i składanie na tacę bądź w zakrystii. Cała wspólnota, niech włączy się w modlitewną pamięć.

5. W środę /24 października/ zapraszamy na katechezę dla dorosłych o godz. 19:00 w salce przy kościele dolnym

6. W trwającym roku Św. Stanisława Kostki, który przypomina nam młodego człowieka, rozeznającego powołanie podejmujemy wezwanie Chrystusa do szczególnej modlitwy o powołania. „ Żniwo wprawdzie wielkie, ale robotników mało; proście więc Pana żniwa, żeby wyprawił robotników na swoje żniwo ”(Łk 10,2). Odpowiedzią na to zaproszenie jest modlitwa wstawiennicza i post w intencji powołań kapłańskich i zakonnych pt. „ Adoracja i post o powołania ”. Adoracja Najświętszego Sakramentu, połączona z postem, w intencji:„ O nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne z rodzin naszej Archidiecezji ”, rozpocznie się w naszej parafii 28 października o godz.17:30. Zapraszamy wszystkich Parafian do licznego udziału w ważnej dla naszej diecezji modlitwie.

7. W nadchodzącym tygodniu będziemy czcili:

poniedziałek - Św. Jana Pawła II

wtorek - Św. Jana Kapistrana

Solenizantom i Jubilatom nadchodzącego tygodnia życzymy łaski Bożej, zdrowia i opieki św. Patronów.

Stargard, 21 października 2018 / - / Ks. Zygmunt Zawitkowski