XXVII NIEDZIELA Zwykła Roku

1. W niedzielę, 14 października br., będziemy obchodzić XVIII Dzień Papieski. Obchody Dnia Papieskiego przebiegają w czterech wymiarach: intelektualnym, duchowym, artystycznym i charytatywnym, których szczególnym wyrazem jest zbiórka ofiar na cele Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia, pod hasłem "Promieniowanie Ojcostwa". W związku z tym 14 października przeprowadzona będzie na terenie przykościelnym zbiórka ofiar na stypendia dla uczącej się ubogiej młodzieży. Włączmy się w żywy pomnik pamięci Św. Jana Pawła II.

2. Msza Św. inicjacyjna z Poświęceniem Różańców dziś o godz. 11 dla dzieci I komunijnych.

3. Nabożeństwo Różańcowe odprawia się przez cały miesiąc październik o stałej godzinie 17:30. Miłujących Matkę Najświętszą zapraszamy dzieci, młodzież i osoby starsze do udziału w tym nabożeństwie.

4. W środę /10 października / zapraszamy na katechezę dla dorosłych o godz. 19:00 w salce przy kościele dolnym

5. Zapraszamy na pierwszą w dziejach Szczecina i Archidiecezji papieską koronację Obrazu Matki Bożej Zwycięskiej Królowej Polski, która odbędzie się w sobotę, 13 października o godz.11:30 w Bazylice św. Jana Chrzciciela w Szczecinie, podczas Mszy Świętej pontyfikalnej pod przewodnictwem Księdza Arcybiskupa Wojciecha Polaka, Prymasa Polski.

6. U wyjścia z kościoła zostały wyłożone kartki na Wypominki. Prosimy o czytelne wypisanie imion zmarłych i składanie na tacę bądź w zakrystii. Cała wspólnota, niech włączy się w modlitewną pamięć.

7. W nadchodzącym tygodniu będziemy czcili:

czwartek - Św. Jana XXIII

sobota - Bł. Honorata Koźmińskiego

Solenizantom i Jubilatom nadchodzącego tygodnia życzymy łaski Bożej, zdrowia i opieki św. Patronów.

Stargard, 7 października 2018 / - / Ks. Zygmunt Zawitkowski