XXVI NIEDZIELA Zwykła Roku

1. Na serdeczną prośbę Księdza Arcybiskupa Metropolity Andrzeja Dzięgi dzisiaj przeprowadzona zostanie zbiórka przykościelna na rzecz dzieł Duszpasterstwa Młodzieży oraz wsparcia wyjazdu reprezentacji młodzieży z Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej na Światowe Dni Młodzieży w Panamie w styczniu 2019 r. Za dar serca dziękujemy.

2. Październik miesiącem Modlitwy Maryjnej w Różańcu Świętym. Nabożeństwo Różańcowe odprawiać się będzie przez cały miesiąc o stałej godzinie 17:30. Miłujących Matkę Najświętszą zapraszamy dzieci, młodzież i osoby starsze do udziału w tym nabożeństwie. W Lipniku w czwartki o godz. 17. Modlitwa różańcowa, niech stanowi nieodłączną część naszego życia.

3. Koło Przyjaciół Radia Maryja i Chór Parafialny zapraszamy na comiesięczną Msze Św. do naszej świątyni 1 października o godz. 17:30.

4. W nadchodzącym tygodniu przypada Pierwszy:

Czwartek - GODZINA ŚWIĘTA o 18, w intencji powołań.

PIĄTEK - Msza Św. ku czci NSPJ. o godz. 7, 18.

SPOWIEDŹ ŚW. rano i po południu od godz. 16:30.

Chorych odwiedzimy przed południem.

Spotkanie z Arcybractwem Straży Honorowej po mszy wieczornej .

SOBOTA – NOWENNA FATIMSKA ku czci Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi z odmówieniem RÓŻAŃCA i Msza Święta o GODZ. 9:30

7 października NIEDZIELA ADORACJI NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU.

Zmiana tajemnic ŻYWEGO RÓŻAŃCA po Mszy Św. o godz. 8.

5. W niedzielę 7 października o godz. 11 Msza Św. inicjacyjna z Poświęceniem Różańców dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej .

Stargard, 30 września 2018 / - / Ks. Zygmunt Zawitkowski