XVII NIEDZIELA Zwykła Roku

1. XXXIV SZCZECIŃSKA PIESZA PIELGRZYMKA na JASNĄ GÓRĘ, w intencji powołań kapłańskich,zakonnych i misyjnych. Dzisiaj około godz. 18, przewidywane jest przybycie pielgrzymów do naszej parafii, która będzie miejscem zatrzymania. Zwracamy się do WIERNYCH dobrej woli z pokorną prośbą, aby przyjęli pielgrzymów na nocleg i posiłek. Proszę oczekiwać na placu przykościelnym,skąd będzie można zaprosić do swojego domu. Podejmując pielgrzymów będziemy mieli swój udział w trudzie i intencji tej pielgrzymki. Za pozytywną odpowiedź z głębi serca dziękujemy, Bóg zapłać.

30 lipca / poniedziałek /, zapraszamy na Mszę Św. o godz. 7 z udziałem PIELGRZYMÓW. Po skończonej liturgii udadzą się w dalszą drogę zmierzając na JASNĄ GÓRĘ.

2. Prezydent Miasta Stargardu Rafał Zając zaprasza 1 sierpnia / środę/. o godz.17 do Kolegiaty NMP w Stargardzie na Msze Św. w intencji Ojczyzny oraz ofiar Powstania w związku z uroczystymi obchodami Narodowego Dnia Pamięci Powstania Warszawskiego.

3. W nadchodzącym tygodniu przypada Pierwszy:

Czwartek - GODZINA ŚWIĘTA o 18, w intencji powołań.

PIĄTEK - Msza Św. ku czci NSPJ. o godz. 7, 18

SPOWIEDŹ ŚW. rano i po południu od godz. 17:00.

Spotkanie z Arcybractwem Straży Honorowej po mszy wieczornej .

SOBOTA – NOWENNA FATIMSKA ku czci Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi z odmówieniem RÓŻAŃCA i Msza Święta o GODZ. 9:30

5 sierpnia NIEDZIELA ADORACJI NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU.

Zmiana tajemnic ŻYWEGO RÓŻAŃCA po Mszy Św. o godz. 8.

4. Z kalendarza liturgicznego:

wtorek - Św. Ignacy Loyoli

środa - Św. Alfonsa Marii Liguriego

sobota - Św. Jana Marii Vianneya

SOLENIZANTOM i JUBILATOM nadchodzącego tygodnia życzymy łaski Bożej, zdrowia i opieki świętych Patronów.

Stargard, 29 lipca 2018 / - / Ks. Zygmunt Zawitkowski