XV NIEDZIELA Zwykła Roku

1. CARITAS organizuje wypoczynek LETNI dla dzieci z rodzin wielodzietnych i ubogich. Dziś po każdej Mszy Św. PARAFIALNY ZESPÓŁ CARITAS przeprowadzi zbiórkę ofiar do puszek na powyższy cel. Za dar serca Bóg zapłać

2. Jerycho Różańcowe to całodobowe czuwanie z modlitwą różańcową przed Najświętszym Sakramentem. Rozpoczęcie Jerycha Różańcowego w naszej parafii Mszą Św.16 lipca, zakończenie 17 lipca o godz. 18:00. Zapraszamy wszystkich pragnących modlić się w podanych intencjach i własnych. Bliższe informacje w gablotach.

3. W niedzielę 22 lipca br., przypada 11 Rocznica tragicznego wypadku autokaru z Pielgrzymami pod Grenoble. Ku pamięci Ofiar za wstawiennictwem Matki Bożej , o godz. 16:30 odprawiona zostanie Msza Św. za ocalałych cierpiących, tragicznie zmarłych i Rodziny dotknięte tragedią. O godz. 17:30, odmówiony będzie Różaniec Fatimski. Ufni w Miłosierdzie Boże, zapraszamy Wiernych do wspólnej modlitwy.

4. XXXIV SZCZECIŃSKA PIESZA PIELGRZYMKA na JASNĄ GÓRĘ, w intencji powołań kapłańskich,zakonnych i misyjnych. Dnia 29 lipca / niedziele / około godz. 18, przewidywane jest przybycie pielgrzymów do naszej parafii, która będzie miejscem zatrzymania. Zwracamy się do WIERNYCH dobrej woli z pokorną prośbą, aby przyjęli pielgrzymów na nocleg i posiłek. Proszę oczekiwać na placu przykościelnym,skąd będzie można zaprosić do swojego domu. Podejmując pielgrzymów będziemy mieli swój udział w trudzie i intencji tej pielgrzymki. Za pozytywną odpowiedź z głębi serca dziękujemy.

5. Solenizantom i Jubilatom składamy kapłańskie życzenia zdrowia, łaski Bożej i opieki św. Patronów

Stargard, 15 lipca 2018 / - / Ks. Zygmunt Zawitkowski