XI NIEDZIELA Zwykła Roku

1. Zapraszamy wszystkich do udziału we Mszy Świętej pod przewodnictwem Księdza Biskupa Profesora dr hab. Henryka Wejmana w ramach spotkania Archidiecezjalnej Rodziny Radia Maryja, która będzie transmitowana w Telewizji TRWAM w poniedziałek, 18 czerwca br. o godz. 18:00 w kościele pw. św. Jana Ewangelisty w Szczecinie.

2. 21 czerwca / czwartek / Msza Św. Dziękczynna na Zakończenie Roku Szkolnego

o godz. 9:00 dla dzieci ze szkoły podstawowej nr 7

o godz. 11:00 dla dzieci ze szkoły podstawowej nr 2

22 czerwca / piątek / Msza Św. na Zakończenie Roku Szkolnego o godz. 7:00 dla Młodzieży. Do udziału we wspólnym dziękczynieniu zapraszamy RODZICÓW I NAUCZYCIELI. SPOWIEDŹ podczas rannych i po południowych Mszy Św. WAKACYJNY WYPOCZYNEK, niech będzie z Bogiem, radosny, szczęśliwy i błogosławiony.

3. W dniu 23 czerwca br. przypada 61 rocznica święceń kapłańskich Księdza Biskupa Seniora Jana Gałeckiego. Prosimy o modlitwę w intencji Księdza Biskupa Seniora .

4. W przyszłą niedzielę 24 czerwca przypada, UROCZYSTOŚĆ NARODZENIA ŚW. JANA CHRZCICIELA największego z proroków. Przypominamy, że Św. Jan Chrzciciel jest PATRONEM naszego miasta.

5. Zbiórkę ofiar na leczenie i rehabilitację Sławka przeprowadzoną w ubiegłą niedziele WIERNI złożyli ofiarę w wysokości 5577 zł. Kwota w całości została wpłacona na konto PKO Bank Polski FUNDACJA DZIECIOM DAROWIZNA NA POMOC I OCHRONE ZDROWIA SŁAWOMIRA. Za dar serca BÓG zapłać.

6. SOLENIZANTOM i JUBILATOM nadchodzącego tygodnia życzymy łaski Bożej, zdrowia i opieki Świętych Patronów.

Stargard, 17 czerwca 2018 / - / Ks. Zygmunt Zawitkowski