IX Niedziela Zwykła Roku

1. NABOŻEŃSTWO ku czci SERCA JEZUSA odprawia się przez cały miesiąc o stałej godz. 17:30

2. Dzisiaj przypada Święto Dziękczynienia. Po każdej Mszy Św. odbędzie się przykościelna zbiórka ofiar do puszek na świątynię OPATRZNOŚCI BOŻEJ w WARSZAWIE,WOTUM Wdzięczności Narodu Polskiego

3. Koło przyjaciół RADIA MARYJA i TV TRWAM oraz CHÓR PARAFIALNY, zapraszamy 4 czerwca na nabożeństwo i Msze Świętą do naszej świątyni o godz. 17:30.

4. 7 czerwca /czwartek /, tradycyjnie po tygodniu czci CIAŁA i Krwi Jezusa po Mszy Św. dokonamy poświęcenia wianków

5. 8 czerwca / piątek /, UROCZYSTOŚĆ, NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA MSZE ŚW. o godz. 7, 17, 18. Po nabożeństwie o godz. 17:30 wewnątrz świątyni odbędzie się PROCESJA EUCHARYSTYCZNA. W Dekanacie, w Parafii NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA doroczny ODPUST.

6. Z kalendarza liturgicznego:

wtorek - Św. Bonifacego, biskupa i męczennika

sobota - Niepokalanego Serca NMP.

SOLENIZANTOM i JUBILATOM życzymy łaski Bożej, zdrowia i opieki Świętych Patronów.

7. W przyszłą niedzielę 10 czerwca uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 przeprowadzą zbiórkę pieniężną na leczenie i rehabilitację Sławka, ucznia klasy V, który cierpi na czterokończynowe porażenie dziecięce. Bardzo cierpi z powodu przykurczu mięśni i ścięgien. Sławek będzie operowany w sierpniu, w Krakowie. Operacja nie jest refundowana. Daje ona szansę na usprawnienie nóg i zmniejszenie bólu. Wesprzyjmy Sławka modlitwą i ofiarą materialną.

Stargard, 3 czerwca 2018 / - / Ks. Zygmunt Zawitkowski