NIEDZIELA TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ

1. 29 maja / wtorek / o godz.19:00, zapraszamy na spotkanie duszpasterskie RODZICÓW DZIECI, które w nowym roku szkolnym mają przystąpić do I KOMUNII ŚWIĘTEJ. Spotkanie odbędzie się w kościele dolnym

2. 31 maja / czwartek/, UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEGO CIAŁA I KRWI CHRYSTUSA. W Eucharystycznej procesji wyjdziemy na ulice, aby publicznie wyznać wiarę a zarazem oddać hoł JEZUSOWI, w NAJŚWIĘTSZYM SAKRAMENCIE. Msze Św. w BOŻE CIAŁO o GODZ. 6:30, 8:00, 9:30, 16:30, 18:30.

UROCZYSTA MSZA ŚW. o GODZ. 9:30, po której wyruszy PROCESJA ok 10:30. PROCESJA przejdzie ul. Ułanów Jazłowieckich, 9 - go Zaodrzańskiego Pułku Piechoty, Szczecińską, osiedlową / równoległą do ul. Szczecińskiej /, na teren przykościelny, po modlitwie przewiduje się zakończenie i rozwiązanie procesji. Bezpośrednio po procesji w kościele zostanie odprawiona Msza Święta.

Na trasie usytuowane zostaną cztery ołtarze PATRONAT nad ołtarzami przejmą

I - Arcybractwo Straży Honorowej NSPJ i Żywy Różaniec

II - Wspólnota Domowego Kościoła i Radio Maryja

III - Apostołowie Miłosierdzia Bożego i KSM

IV - Rada Duszpasterska

Prosimy o włączenie się w modlitwę publiczną Kościoła.

DZIECI I Komunijne i rocznicowe ubrane uroczyście wezmą udział w procesji.

DZIEWCZYNKI, które pragną sypać kwiaty zapraszamy na próbę we wtorek na godzinę 16:30 przy kościele. Dziewczynki, niech będą ubrane w różnobarwne stroje przyozdobione koralami.

3. W UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEGO CIAŁA I KRWI CHRYSTUSA w Lipniku Msza Św. i procesja o godz. 15:30

4. W dniu 31 maja br. przypada 10 rocznica święceń kapłańskich Księdza Emila Piotrowicza. Prosimy o modlitwę w intencji ks.Emila.

5. Miesiąc czerwiec poświęcony jest NAJŚWIĘTSZEMU SERCU PANA JEZUSA. NABOŻEŃSTWO ku czci SERCA JEZUSA odprawiać się będzie przez cały miesiąc o stałej godzinie 17:30

6. W okresie letnim / wakacyjno – urlopowym /, w niedzielę i święta w miesiącach czerwcu, lipcu i sierpniu MSZY ŚW. o GODZ. 15:00 NIE BĘDZIE. Wprowadza się w tym czasie, w niedzielę i święta MSZE ŚW. o GODZ. 20:00.

7. W nadchodzącym tygodniu przypada pierwszy:

PIĄTEK - Msza Św. ku czci NSPJ. o godz. 7, 18

SPOWIEDŹ ŚW. rano i po południu od godz. 16:30.

SOBOTA – NOWENNA FATIMSKA ku czci Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi z odmówieniem RÓŻAŃCA i Msza Święta o GODZ. 9:30

3 czerwca NIEDZIELA ADORACJI NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU.

Zmiana tajemnic ŻYWEGO RÓŻAŃCA po Mszy Św. o godz. 8.

8. 3 czerwca, Święto Dziękczynienia. Po każdej Mszy Św. odbędzie się przykościelna zbiórka ofiar do puszek na świątynię OPATRZNOŚCI BOŻEJ w WARSZAWIE , WOTUM Wdzięczności Narodu Polskiego, będącą wypełnieniem moralnych zobowiązań naszych praojców z 1791 roku.

Stargard, 27 maja 2018 / - / Ks. Zygmunt Zawitkowski