VI NIEDZIELA WIELKANOCNA

1. Dzisiaj o godz. 10, PIERWSZA KOMUNIA ŚW. DZIECI ze szkoły podstawowej nr 2, a w przyszłą niedzielę 13 maja o godz. 10 ze szkoły podstawowej nr 7. W związku z tą uroczystością nastąpiła chwilowa zmiana w porządku odprawiania Mszy Św., tylko w te dwie niedziele. Msza Św. dla młodzieży odprawiać się będzie o godz. 9. Mszy Św. o godz. 11 nie będzie. Za tę chwilową zmianę przepraszamy.

SPOWIEDŹ DZIECI I KOMUNIJNYCH w sobotę o

GODZ. 10:00 - CHŁOPCY

GODZ. 11:00 - DZIEWCZYNKI

2. BIAŁY TYDZIEŃ dla dzieci I Komunijnych o godz. 17:00 do piątku. We wtorek poświęcenie i wręczenie pamiątkowego obrazka i Akt Oddania Najś. Sercu P. Jezusa. W czwartek wspólne pamiątkowe zdjęcie

3. MAJ. Sławimy MARYJĘ śpiewem LITANII LORETAŃSKIEJ. NABOŻEŃSTWO MAJOWE odprawia się, przez cały miesiąc o GODZ 17:30. Zapraszamy do licznego udziału.

4. Koło przyjaciół RADIA MARYJA i TV TRWAM oraz CHÓR PARAFIALNY, zapraszamy 7 maja na nabożeństwo i Msze Świętą do naszej świątyni o godz. 17:30.

5. We wtorek / 8 maja / przypada UROCZYSTOŚĆ ŚW. STANISŁAWA Biskupa i Męczennika, Głównego Patrona Polski. Msze św. jak w dzień powszedni. SOLENIZANTOM i JUBILATOM życzymy łaski Bożej, zdrowia i opieki Świętych Patronów.

6. W środę /9 maja / zapraszamy na katechezę dla dorosłych o godz. 19:00 w salce przy kościele dolnym

7. 10 maja / czwartek /rozpoczynamy NOWENNĘ do DUCHA ŚWIĘTEGO, przygotowującą do UROCZYSTOŚCI ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO.

8. Katecheza przyparafialna do SAKRAMENTU BIERZMOWANIA dla młodzieży kl. III gimnazjum oraz młodzieży ponadgimnazjalnej i pracującej 12 maja / sobota / o godz. 9:00, w salce przy kościele dolnym.

Stargard, 6 maja 2018 / - / Ks. Zygmunt Zawitkowski