Niedziela Zmartwychwstania

1. Rekolekcje Wielkopostne i Święte Dni wprowadziły nas w religijne przeżycie Męki, śmierci i Zmartwychwstania Chrystusa. Wydarzenie to, skłania nas duszpasterzy do serdecznego złożenia życzeń wszystkim WIERNYM, Radosnego ALLELUJA. Błogosławieństwa JEZUSA ZMARTWYCHWSTAŁEGO, ku naszemu zwycięstwu nad grzechem. Weselcie się w Panu. ALLELUJA !

2. WIERNYM, którzy aktywnie uczestniczyli w świętej liturgii, adoracji Najświętszego Sakramentu, Kapłanom, Służbie Liturgicznej Ołtarza, Chórowi, panu Organiście, Grupom Modlitewnym, Radzie Parafialnej, Posługującym: Pani Zofii, Panom Zbigniewowi i Rafałowi i tym, którzy przyczyniły się do jej religijnego przeżycia, ksiądz Proboszcz Parafii wyraża kapłańską wdzięczność w darze modlitwy. Rodzinom z Domowego Kościoła naszej parafii dziękuję za fundację paschału.

3. 2 kwietnia PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY. MSZE ŚW. Wg porządku Niedzielnego. Odczytana zostanie odezwa księdza rektora KUL. Taca przeznaczona jest na tę uczelnie i Wydział Teologiczny Uniwersytetu Szczecińskiego.

4. NOWENNA do MIŁOSIERDZIA BOŻEGO przed uroczystością odpustową odprawiać się będzie przez cały tydzień o godz. 18:00.

5. 8 kwietnia II NIEDZIELA WIELKANOCNA. NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO . Doroczny ODPUST PARAFIALNY tytułu naszego KOŚCIOŁA. O godzinie 16 zostanie odprawione nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego z procesją wewnątrz kościoła. UROCZYSTĄ SUMĘ ODPUSTOWĄ z KAZANIEM o GODZ. 16:30 odprawi ks. Łukasz Urbaniak. Niech ta uroczystość zgromadzi nas jak najliczniej. Można dwukrotnie przystąpić do Komunii Św.

6. W nadchodzącym tygodniu przypada Pierwszy:

Czwartek- GODZINA ŚWIĘTA o 18, w intencji powołań.

PIĄTEK SPOWIEDŹ miesięczna rano i po południu od godz 17:00.

Chorych odwiedzimy przed południem .

Spotkanie z Arcybractwem Straży Honorowej po mszy wieczornej .

SOBOTA - NOWENNA FATIMSKA, ku czci Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi, z odmówieniem RÓŻAŃCA o GODZ. 9:30.

NIEDZIELA - Dokonamy Adoracji NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU.

Zmiana tajemnic Żywego Różańca po Mszy Św. o godz. 8.

7. W dniach od 8 do 14 kwietnia 2018r. Kościół w Polsce obchodzić będzie 74 Tydzień Miłosierdzia pod hasłem "Mocni w Duchu Świętym ". W niedzielę 8 kwietnia we wszystkich parafiach archidiecezji Zespół Caritas przeprowadzi przykościelną zbiórkę ofiar do puszki po każdej Mszy Św. Za dar serca Bóg zapłać.

Stargard, 1 kwietnia 2018 /- / Ks. Zygmunt Zawitkowski