I Niedziela Wielkiego Postu

1. NABOŻEŃSTWA WIELKOPOSTNE. Do ożywienia wiary oraz wejścia w głębsze przeżycia Męki, Śmierci i Zmartwychwstania Chrystusa.

GORZKIE ŻALE - w niedziele o GODZ. 17:30 z kazaniem pasyjnym. Ofiary składane podczas nabożeństwa przeznacza się na kwiaty do Grobu Pańskiego.

DROGA KRZYŻOWA - w piątek o Godz.

10:00 i Msza Święta

16:30 dla DZIECI i Msza Św.

17:30 dla STARSZYCH i MŁODZIEŻY i Msza Św.

2. II Niedziela Wielkiego Postu jest DNIEM MODLITWY, Postu i Solidarności z Misjonarzami. W tym roku towarzyszy nam hasło " Uczniowie misjonarze mocą Ducha Świętego", które przypomina, że wszyscy jesteśmy odpowiedzialni za misje. Po każdej Mszy Św. będzie można wesprzeć Misje składając swoją ofiarę do puszki. Za ten dar serca Bóg zapłać.

3. Nauki przedślubne w środę / 21 lutego / , o godz. 19, w salce przy kościele dolnym

4. Katecheza przyparafialna do SAKRAMENTU BIERZMOWANIA dla młodzieży kl. III gimnazjum oraz młodzieży ponadgimnazjalnej i pracującej w sobotę 24 lutego o godz. 10:30, w kościele.

5. Zachęcam do włączenia się w Wielkopostną Akcje " Biblia dla Więźnia". Biblie Starego i Nowego Testamentu,nowe lub używane w dobrym stanie można przekazać do zakrystii lub ks. Emilowi Kapelanowi Zakładu Karnego. Akcja trwać będzie do 26 marca / wspomnienie Św. Dobrego Łotra /

6. Solenizantom i Jubilatom życzymy łaski Bożej, zdrowia i opieki świętych Patronów.

7. WIERNYM, za dar serca z którego płyną ofiary na rzecz naszego kościoła wyrażamy kapłańską wdzięczność, w darze modlitwy

Stargard,18 lutego 2018 / - / Ks. Zygmunt Zawitkowski