V Niedziela Zwykła Roku

1. Wizyta Duszpasterska - kolęda 4 lutego br. o godz. 15:00

ul. Szczecińska

ul. Giżynek

2. Dzisiaj kończymy wizytę duszpasterską. Wiernych, których nie było w wyznaczonym terminie, a chcieliby przyjąć księdza w swoim domu, prosimy o zgłaszanie adresów w zakrystii . Pragnieniem nas kapłanów było wnieść błogosławieństwo Boże, w każdy dom i każdej rodzinie. Drogim naszemu sercu PARAFIANOM, za otwarte drzwi mieszkania, życzliwe przyjęcie kapłana, wspólną modlitwę, a także złożone ofiary wyrażamy wdzięczność i serdecznie dziękujemy. Wszystkim, niech JEZUS BŁOGOSŁAWI.

3. KOŁO PRZYJACIÓŁ RADIA MARYJA i CHÓR PARAFIALNY zapraszamy na comiesięczną MSZE ŚW. 5 lutego do naszej świątyni. O godz. 17:30 zostanie odmówiony RÓŻANIEC, a o godz. 18 odprawiona Eucharystia w kościele dolnym. Po liturgii spotkanie w salce.

4. 11 lutego / niedziela /, wspomnienie NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY z Lourdes i XXVI ŚWIATOWY DZIEŃ CHOREGO. Chorych i opiekujących się chorymi powierzamy Matce Bożej Niepokalanej.

5. Msze Św. o godz. 17 w dni powszednie wznawiamy z dniem 10 lutego / sobota /, które zostały zawieszone na czas kolędy i ferii zimowych

6. Katecheza do bierzmowania dla kl. III gimnazjum w sobotę 10 lutego

o godz. 10:00 chłopcy

o godz. 11:00 dziewczęta

o godz. 16:00 młodzież szkół średnich i pracująca

7. Z kalendarza liturgicznego:

poniedziałek - Św. Agaty, dokonamy poświęcenia chleba

wtorek - Św. Doroty

piątek - Św. Cyryla Aleksandryjskiego

Solenizantom i Jubilatom życzymy łaski Bożej, zdrowia i opieki Świętych Patronów

Stargard, 4 lutego 2018 / - / Ks. Zygmunt Zawitkowski