IV Niedziela Zwykła Roku

1. 2 lutego/ piątek /, ŚWIĘTO, OFIAROWANIA PAŃSKIEGO, zwane inaczej MATKI BOŻEJ GROMNICZNEJ. Tego dnia w kościołach poświęca się gromnice. Poświęcona świeca ma nam przypominać, że JEZUS oświetla drogi naszego życia. W tej wędrówce przez życie prowadzi nas MATKA NAJŚWIĘTSZA. MSZE ŚW. z poświęceniem GROMNIC o GODZ. 7, 9:30,11,12 w Lipniku,16:30,18. Prosimy, aby osłonić swoją świece przed zalaniem woskiem ławki i posadzki.

2. 2 lutego obchodzony jest ŚWIATOWY DZIEŃ ŻYCIA KONSEKROWANEGO. W swoich modlitwach pamiętajmy o tych, którzy poświęcili się na wyłączną służbę Bogu. Taca przeznaczona jest na zakony klauzurowe.

3. W Pierwszy Piątek miesiąca chorych nie odwiedzimy z uwagi na przypadające Święto Ofiarowania Pańskiego. Chorych przepraszamy.

4. W nadchodzącym tygodniu przypada Pierwszy:

Czwartek - Godzina Święta o 18 w intencji powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych

3 lutego PIERWSZA SOBOTA miesiąca WIELKA NOWENNA FATIMSKA, ku czci Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi, z odmówieniem RÓŻAŃCA i MSZA ŚW. o GODZ.9:30.

4 lutego NIEDZIELA ADORACJI NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU.

Zmiana tajemnic ŻYWEGO RÓŻAŃCA po Mszy Św. o godz. 8.

5. WIERNYM naszej parafii pragniemy złożyć wizytę duszpasterską. Zapoznamy się z problemami życia wiarą na co dzień i udzielimy błogosławieństwa Bożego. Proszę na czas wspólnej modlitwy o wyłączenie TV. Należy przygotować na stole Krzyż, świece, wodę święconą, Pismo Św., dzieci i młodzież szkolna zeszyty do lekcji religii. Zakończenie kolędy ok 20:30. Szczegółowy plan kolędy jest wywieszony na tablicy ogłoszeń oraz zamieszczony na stronie internetowej naszej parafii Plan Wizyty Duszpasterskiej

Stargard, 28 stycznia 2018 / - / Ks. Zygmunt Zawitkowski