Święto Świętej Rodziny z Nazaretu

1. Dzisiaj Kończymy ROK PAŃSKI 2017 wspólnym uczestnictwem w NABOŻEŃSTWIE dziękczynno - przebłagalnym o godz. 17:30 z HYMNEM CIEBIE BOGA WYSŁAWIAMY. Proszę o przybycie do kościoła i skupienie przy JEZUSIE w NAJŚWIĘTSZYM SAKRAMENCIE.

2. 1 STYCZNIA / poniedziałek /, NOWY ROK 2018 UROCZYSTOŚĆ ŚWIĘTEJ BOŻEJ RODZICIELKI MARYI. Światowy dzień Modlitw o Pokój. Każdy z nas, niech wejdzie w NOWY ROK z BOGIEM i oddaniem w opiekę MATKI NAJŚWIĘTSZEJ. Pamiętajmy o obowiązku uczestnictwa we Mszy Św.

3. 4 stycznia Pierwszy Czwartek miesiąca - Godzina Święta o 18:00 w intencji powołań z udziałem Służby Liturgicznej Ołtarza.

4. 5 stycznia Pierwszy Piątek miesiąca - Msza Św. wotywna ku czci NSPJ o godz. 7,18.

Spowiedź miesięczna rano i po południu od godz. 17:00

Chorych odwiedzimy przed południem.

5. 6 stycznia / sobota /, przypada UROCZYSTOŚĆ OBJAWIENIA PAŃSKIEGO ZWANA Trzech Króli. MSZE ŚW. odprawiać się będą według stałego porządku niedzielnego. Podczas każdej MSZY ŚW. dokonamy poświęcenia kredy, kadzidła i wody. Ofiary składane w tę uroczystość przeznacza się na cele MISJI. Uczniowie SP nr 2 przygotowali jasełka po Mszy Św. o godz. 11. Zebrane Ofiary przeznaczone zostaną dla dzieci w Syrii i Libanie.

6. 7 stycznia Niedziela Chrztu Pana Jezusa, w liturgii Kościoła kończy okres Bożego Narodzenia.

Stargard, 31 grudnia 2017 / - / Ks. Zygmunt Zawitkowski