XXII NIEDZIELA Zwykła Roku

OGŁOSZENIA PARAFIALNE :

1. W tym tygodniu w liturgii będziemy przeżywać:

& W poniedziałek ( 29.08 ) - wsp. męczeństwa Św. Jana Chrzciciela 

& W sobotę ( 03.09 ) - wspomn. Św. Grzegorza Wlk

 

2. Kończy się czas wakacji.  Od września powraca w dni powszednie Msza Św. o godz. 17:00, a w niedzielę o godz. 15:00 ( nie będzie Mszy Św. o godz. 20:00 )

 

3. Witamy w naszej wspólnocie parafialnej Siostry ze Zgromadzenia Sióstr Jezusa Miłosiernego ( siostra Estera, Zofia i Joanna ), które już tu zamieszkały, a będą katechizować w szkole i posługiwać w kościele.

 

4. Od Niedzieli Palmowej w Lipniku pełnią posługę duszpasterską księża salezjanie z Kobylanki, a od 1 września miejscowość Lipnik decyzją Ks. Abpa Metropolity zostaje przyłączona do parafii Św. Antoniego w Kobylance.

 

5. 1 września rozpoczynamy nowy rok szkolny. Prosimy Boga o potrzebne łaski i błogosławieństwo dla wszystkich uczniów i nauczycieli. Zapraszamy na Eucharystię inaugurującą nowy rok nauki i formacji w czwartek o godz. 8:00.

 

6. W I czwartek miesiąca po Mszy Św. wieczornej adoracja Najświętszego Sakramentu w kościele dolnym do godz. 21:00.

 

7. W I piątek m-ca:

- odwiedzimy chorych od godz. 9:00 ( Ks. Marek w sobotę)

- spowiedź święta z rana i od godz. 16:30

- po Mszy Św. o godz. 18:00 spotkanie Straży Honorowej NSPJ

 

8. W I sobotę miesiąca Nowenna Fatimska o godz. 9:30. Zmiana tajemnic Żywego Różańca.

 

9. Warsztaty muzyki liturgicznej odbędą się w naszej parafii w dniach od 2 do 4 września br. Na zakończenie orkiestra i chór które powstaną, będą chwalić Pana Boga na Mszy Św. o godz. 18:30 w niedzielę 4 września, a po niej nasi muzycy zapraszają na koncert uwielbienia przed Najświętszym Sakramentem.

 

10. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom  tego tygodnia życzymy wielu łask Bożych, opieki  MB oraz świętych Patronów i błogosławieństwa na każdy dzień

 

Stargard, 28 sierpnia 2022 / - / Ks. kan. Janusz Szczepaniak - proboszcz