Niedziela Chrztu Pańskiego

OGŁOSZENIA PARAFIALNE :

1. Dziś, w Niedzielę Chrztu Pana Jezusa, kończy się liturgiczny okres Bożego Narodzenia. Ale według tradycji dekoracje świąteczne i śpiew kolęd może jeszcze nam towarzyszyć do święta Ofiarowania Pańskiego ( 2 lutego ). 

 

2. Katecheza dla kandydatów do bierzmowania ze szkół średnich i osób starszych  w sobotę o godz. 11:00.

 

3. Gdy przeżywamy czas pandemii i mamy narodową kwarantanne, my kapłani nie możemy iść do domów z wizytą  duszpasterską zwaną kolędą. Ale zapraszamy naszych drogich Parafian do kościoła na spotkanie kolędowe. Zapewne w nim Pan Bóg chce udzielić nam szczególnych łask. Spotkanie rozpoczynamy wspólnym kolędowaniem o godz. 16:45. Potem będzie katecheza rodzinna i Msza Św. odprawiona w intencji Parafian z tego rejonu. Po Mszy Św. poświęcenie wody, którą możemy zabrać do domów i z  modlitwą pobłogosławić nasze mieszkanie.  Plan Wizyty Duszpasterskiej

 

4.  Przypominamy o zasadach bezpieczeństwa w czasie pandemii ( zakrywanie ust i nosa w miejscach publicznych, bezpieczny odstęp między ludźmi i częste mycie rąk ).

 

5. Wszystkim jubilatom i solenizantom tego tygodnia życzymy wielu łask Bożych, zdrowia i opieki Matki Bożej i św. Patronów.

 

Stargard, 10 stycznia 2021 / - / Ks. kan. Janusz Szczepaniak - proboszcz