II Niedziela po Bożym Narodzeniu

OGŁOSZENIA PARAFIALNE :

1.  Trwa okres Bożego Narodzenia. Dziś, w I niedzielę miesiąca, tradycyjnie oddajemy szczególną cześć Jezusowi Eucharystycznemu przedłużoną adoracją po Komunii Świętej. Po Mszy Św. o godz. 8:00 zmiana tajemnic Źywego Różańca.

 

2. Jutro ( 4. 01 ) spotkanie Rodziny  Radia Maryja i Chóru Parafialnego. O 17:30 - Różaniec i Msza Św. 

 

3.  W środę ( 6. 01 ) Kościół przeżywa Uroczystość Objawienia Pańskiego. Msze Św. wg porządku niedzielnego, a po każdej Eucharystii święcimy kredę i kadzidło dla oznaczenia naszych domów znakiem przyjęcia Chrystusa jako naszego Zbawiciela ( K+M+B+2021 ) 

 

4. Katecheza dla kandydatów do bierzmowania z klas VIII  w sobotę o godz. 11:00.

 

5. Gdy przeżywamy czas pandemii i mamy narodową kwarantanne, my kapłani nie możemy iść do domów z wizytą  duszpasterską zwaną kolędą. Ale zapraszamy naszych drogich Parafian do kościoła na spotkanie kolędowe. Zapewne w nim Pan Bóg chce udzielić nam szczególnych łask. Spotkanie rozpoczynamy wspólnym kolędowaniem o godz. 16:45. Potem będzie katecheza rodzinna i Msza Św. odprawiona w intencji Parafian z tego rejonu. Po Mszy Św. poświęcenie wody, którą możemy zabrać do domów i z  modlitwą pobłogosławić nasze mieszkanie. 

 

6.  Przypominamy o zasadach bezpieczeństwa w czasie pandemii ( zakrywanie ust i nosa w miejscach publicznych, bezpieczny odstęp między ludźmi i częste mycie rąk ).

 

7. Wszystkim jubilatom i solenizantom tego tygodnia życzymy wielu łask Bożych, zdrowia i opieki Matki Bożej i św. Patronów.

 

Stargard, 3 stycznia 2021 / - / Ks. kan. Janusz Szczepaniak - proboszcz