Niedziela Świętej Rodziny

OGŁOSZENIA PARAFIALNE :

1. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. Dobiega też końca rok 2020. W sylwestrowy wieczór od godz. 16:30 będzie wystawiony Pan Jezus w Eucharystii do adoracji i okazja do spowiedzi św.. Na 17:30 zapraszamy na Nabożeństwo dziękczynno - przebłagalne za rok 2020, a o 18:00 będzie Msza Św. w intencji wszystkich parafian ( tak, by o właściwej porze wrócić do domu).

 

2. W piątek rozpoczynamy Rok 2021 i przeżywamy Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki ( Msze Św. wg porządku niedzielnego ).

 

3. W sobotę o 9:30 Nowenna Fatimska ku czci Niepokalanego Serca NMP ( Różaniec i Eucharystia ).

 

4. W I Niedzielę miesiąca - podczas Mszy Św. wspólna adoracja Jezusa Eucharystycznego, a po Mszy Św. o 8:00 zmiana tajemnic Żywego Różańca.

 

5.  W tym roku z racji pandemii wizyta duszpasterska zwana kolędą nie może się odbyć, ale chcemy po Nowym Roku zapraszać do naszego kościoła na spotkanie w tej sakramentalnej przestrzeni. Byłoby wspólne kolędowanie, katecheza rodzinna, Msza Św. w intencji Waszych rodzin i błogosławieństwo dla Waszych domów. Zaczynalibyśmy o 16:45 śpiewem kolęd. Dokładny plan będzie podany.

 

6.  Dziękujemy serdecznie za Waszą życzliwość i ofiarność na różne dzieła pomocy potrzebującym.

 

7. Wciąż przypominamy o zasadach bardzo ważnych w czasie pandemii, jak zakryte usta i nos w miejscu publicznym, częste mycie rąk i właściwy odstęp między ludźmi. 

 

8.  Wszystkim solenizantom, jubilatom życzymy wielu łask Bożych i opieki Matki Najświętszej.  

 

Stargard, 27 grudnia 2020 / - / Ks. kan. Janusz Szczepaniak - proboszcz