Uroczystość Bożego Narodzenia

OGŁOSZENIA PARAFIALNE :

1. Kochani Parafianie i Drodzy Goście! Każde święta są niepowtarzalne. Mimo iż trwa czas pandemii, cieszymy się z przyjścia Zbawiciela na świat. Gdy noc utuliła ludzkość we śnie, w dalekim Betlejem, wśród zwierząt, Syn Boży, który przyjął ludzką naturę rodzi  się  z Maryi. I przynosi pokój, radość i zbawienie wszystkim "ludziom dobrej woli". Życzymy wszystkim, by przyjęty przez nas Nowonarodzony Jezus przemieniał nasze serca i pomagał patrzeć z Bożą miłością na wszystkich i na wszystko, co nas w życiu spotyka.

 

2. 25 grudnia, z uwagi na nocne pasterki, nie będzie Mszy Św. o godz. 6:30. Pozostałe Msze Św. od godz. 8:00 wg stałego porzadku / dodatkowo Msza Św. ślubna o godz. 14:00 /

 

3.  26 grudnia, drugi Dzień  Świąt Bożego Narodzenia, święto Świętego Szczepana. Porządek Mszy Św. jak w niedzielę. Ofiary składane na tacę przeznaczone są na KUL i Wydział Teologiczny US.

 

4.  A kolejny dzień to Niedziela Świętej Rodziny, kiedy będziemy szczególnie modlić się w intencji małżeństw i rodzin.

 

5. Dziękujemy serdecznie za Waszą życzliwość i ofiarność na różne działania pomocy  potrzebującym.

 

6. Wciąż przypominamy o zasadach w czasie pandemii, które dają większe bezpieczeństwo / zakryte usta i nos w miejscu publicznym, częste mycie rąk i właściwy odstęp między ludźmi /.

 

Stargard, 25 grudnia 2020 / - / Ks. kan. Janusz Szczepaniak - proboszcz