Intencje mszalne

20.12.2020 – IV Niedziela Adwentu

6:30 - za parafian

8:00 - + Alfreda i Zygmunt Rudawscy,
              Teodozja i Ignacy Aniszewscy

9:30 - + Józef Sosnowski ( 1 rocz. śm. ) 

11:00 - +  Władysław Stawczyk ( 7 rocz. śm. ) 

12:30 – dziękczynna w 65 rocz. urodzin Adama Socik;
              o błog Boże dla Jubilata i Rodziny

15:00 - + Alfred Trybus, Anna i Józef Orowicz

16:30 -  Jadwiga i Adolf Medwid ( greg 11 ) 

18:30 - + Kazimierz Martynowski ( 6 rocz. śm. )
                 i za zm. rodziny 

21.12.2020 – Poniedziałek      

6:30 - + Genowefa, Ryszard Wróblewscy

8:00 - + Hipolit Pyrzyński ( pogrzebowa )  

11:00 - + Krzysztof Maria Środa ( pogrzebowa ) 

17:00 -  Leszek Marian Kaczmar 
                 ( miesiąc po pogrzebie )

18:00 -   Jadwiga i Adolf Medwid ( greg 12 ) 

22.12.2020 – Wtorek 

6:30 –  Jadwiga i Adolf Medwid ( greg 13) 

17:00 –  Bronisława Wolańska
                  ( 30 dzień po pogrzebie )

18:00 – + Ryszard Mikulski ( 5 rocz. śm. )

23.12.2020 – Środa

6:30 –  Genowefa Wróblewska

9:00 +  Bogdan Gołda ( pogrzebowa )

17:00 –  Jadwiga i Adolf Medwid ( greg 14) 

18:00 – Nowenna do MBNP

                1/ + Zdzisława Kosno ( 5 rocz. śm. ),
                        Jadwiga Kwiatkowska ( 27 rocz. śm. )

            

24.12.2020 – Czwartek    

6:30 – + Jadwiga i Adolf Medwid ( greg 15)     

22:00 – dziękczynienie i uwielbienie za intronizację
              Jezusa Chrystusa, Króla Polski

24:00 – za parafian  

25.12.2020 – Uroczystość Bożego Narodzenia  

8:00 -  za dusze w czyśćcu cierpiące  

9:30 – + Wiktoria i Stefan Mikołajczyk,
               Andrzej Chabowski
 

11:00 – + Zofia i Stefan Nowek i za zmarłych
                  z rodziny Jedynak
   

12:30 – dziękczynna w 52 rocznicę ślubu Danuty i Jana
              Felisiak 
   

14:00 – ślubna: o błog. Boże dla Łukasza i Pauliny

15:00 – +  Krzysztof Pinczewski ( 1 rocz. śm. )

16:30 – +  Jadwiga i Adolf Medwid ( greg 16)  

18:30 – + + z rodziny Andrzejuk, Balik i Wolskich     


 

26.12.2020 – Święto Św. Szczepana 

6:30 – za parafian

8:00 – + ks. Emil, Władysław, Józef, Agata, Emil 

9:30 – +  Jadwiga Stacewicz   

11:00 – + Tadeusz, Helena, Leon, Weronika, Stanisław,
                  zm. z rodziny i dusze czyśćcowe   

12:30 – +  Jadwiga i Adolf Medwid ( greg 17)  

15:00 – +  Karolina i Franciszek ( rodzice ),
                  Mieczysław i Stanisław ( bracia ),
                  zm. z rodziny Koziełów i Wagnerów

16:30 – +  Henry ( 15 rocz. śm. ), Feliks,
                  Stanisław z rodziny Stańczyk,
                 Helena ( 5 rocz. śm. ),
                Władysław ( 15 rocz. śm. ),
                Sergiusz z rodziny Janczak 
  
 

18:30 – +  Henryka ( 16 rocz. śm. ), Jan ( 28 rocz. śm. )
                  Pupka i za zm. z rodziny