XXXII NIEDZIELA Zwykła Roku

OGŁOSZENIA PARAFIALNE :

1. Dzisiejsza niedziela jest przeżywana jako Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Wspieramy naszych braci w wierze modlitwą i ofiarą zbieraną dziś do puszek.

2. W nadchodzącym tygodniu w liturgii przypada:

- poniedziałek ( 9.11 ) - święto Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej

- wtorek ( 10.11 ) wspomn. Św. Leona Wlk., pp dk

- środa ( 11.11 ) wspomn. Św. Marcina z Tours i Narodowe Święto Odzyskania Niepodległości. Msza Św. w intencji Ojczyzny o 9:30. W tym dniu biuro parafialne nieczynne

- czwartek ( 12.11 ) wspomn. Św. Jozafata, bp m

- piątek ( 13.11 ) wspomn. pierwszych męczenników Polski: Benedykta, Jan, Mateusza, Izaaka i Krystyna

3. W ramach przygotowania dzieci do I Komunii Św. w przyszłą niedzielę podczas Mszy Św. poświęcimy książeczki do modlitwy;

- o godz. 11:00 przyjdą dzieci z SP 7 i 2 ,

- a o godz. 15:00 - dzieci z SP 11.

4. Zmagania z pandemią trwają. W kościele może przebywać 1 osoba na 15 m2, tzn. w naszej świątyni w liturgii może uczestniczyć 136 osób. W listopadzie wszystkie Msze Św. w dni powszednie będą odprawiane w górnym kościele. Bądźmy ostrożni. Pamiętajmy o bezpiecznej odległości, zakrywaniu ust i nosa i odpowiednio częstym myciu rąk.

5. Comiesięczne spotkanie członków Przyjaciół Radia Maryja i Chóru Parafialnego jutro; o 17:30 - Różaniec z wypominkami i Eucharystia.

6. Za tydzień IV Światowy Dzień Ubogich pod hasłem " Wyciągnij rękę do ubogiego" / Syr 7, 32 /. Caritas będzie prowadził zbiórkę do puszek na przygotowanie świątecznej pomocy dla ubogich i wsparcie osób samotnych i biednych w czasie pandemii.

Stargard, 8 listopada 2020 / - / Ks. kan. Janusz Szczepaniak - proboszcz