Uroczystość Wszystkich Świętych

OGŁOSZENIA PARAFIALNE :

1. Dziś w Uroczystość Wszystkich świętych oddajemy cześć tym wszystkim, którzy już przeżywają nieskończoną radość z Bogiem w niebie.

2. Jutro wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. W tym dniu będą Msze Św. o godz. 7:00, 7:30, 8:00, 17:00, 18:00. Wierni w Dzień Zaduszny mogą uzyskać odpust zupełny za dusze czyśćcu nawiedzając pobożnie kościół z odmówieniem modlitwy Ojcze nasz i Wierzę w Boga / i wypełniając stałe warunki ( stan łaski uświęcającej ), Komunia Św. i modlitwa w intencji Ojca Świętego /. Jutro wszystkie Msze Św. będą sprawowane w górnym kościele.

3. W tym tygodniu przypada:

- w środę - wspomnienie Św. Karola Boromeusza

- we czwartek - Godzina Święta o 18:00 w intencji powołań

- w piątek Msza Św. wotywna ku czci NSPJ o godz. 7:00 i 18:00 ; spowiedź Św. rano i po południu od godz. 16:30

- w sobotę - Nowenna Fatimska ku czci Niepokalanego Serca NMP z odmówieniem Różańca i Msza Św. o godz. 9:30

4. Przez cały miesiąc listopad codziennie o 17:30 zapraszamy na Nabożeństwo za zmarłych, których imiona wypisaliśmy na kartach wypominkowych.

5. Stolica Apostolska w obecnej sytuacji daje możliwość zyskania odpustu zupełnego za zmarłych przez cały m-c listopad, gdy wierny pobożnie z modlitwą za zmarłych nawiedza cmentarz i spełnia stałe warunki / stan łaski uświęcającej Komunia Św. i modlitwa w intencji Ojca Świętego /

6. Przypominamy w czasie pandemii o zasadach bezpieczeństwa / zakryte usta i nos, odstęp między wiernymi; w kościołach może być 1 osoba na 7m2 - w naszym dużym kościele do 290 osób

Stargard, 1 listopada 2020 / - / Ks. kan. Janusz Szczepaniak - proboszcz