XXIX NIEDZIELA Zwykła Roku

OGŁOSZENIA PARAFIALNE :

1. W kalendarzu liturgicznym wspominamy:

- we wtorek ( 20.10) - Św. Jana Kantego, prezbitera

- w czwartek ( 22.10) - Św. Jana Pawła II, papieża

2. W ramach przygotowania do I Komunii Św. będą Msze Św. inicjacyjne / z racji pandemii w mniejszych grupach /. W przyszłą niedzielę poświęcenie różańców

- o godz. 11:00 dzieci z SP 11,

- a o godz. 15:00 - dzieci z SP 7 i 2 / potem będzie zamiana /.

Spotkanie z rodzicami dzieci przygotowujących się do I Komunii Św. w czwartek o 18:30 w kościele.

3. Dziś na Mszy Św. o godz. 12:30 miało być liturgiczne wprowadzenie nowego Proboszcza Ks. Janusza Szczepaniaka, ale okazało się, że musi być do soboty na kwarantannie; jeden z przełożonych seminarium ma koronawirusa i całe Seminarium jest w kwarantannie. Dlatego też to liturgiczne wprowadzenie na urząd proboszcza odbędzie się w przyszłą niedzielę o 12:30.

4. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe codziennie o 17:30.

5. W ubiegłą niedzielę w ramach zbiórki stypendialnej Fundacji " Dzieło Nowego Tysiąclecia" zebrano 4891 zł. W imieniu wspieranej młodzieży mówimy "Bóg zapłać".

6. Zbliża się listopad, miesiąc szczególnej pamięci o zmarłych. Kartki wspominkowe są przy wyjściu z kościoła. Prosimy o czytelnie wypisać imiona bliskich zmarłych i przynieść do zakrystii lub złożyć na tacę.

7. Przypominamy o zasadach bezpieczeństwa w czasie pandemii ( zakryte usta i nos, w kościele może być 1 osoba na 4 m2, o zachowaniu bezpiecznego odstępu)

Stargard,18 października 2020 / - / Ks. kan. Janusz Szczepaniak - proboszcz