XXVII NIEDZIELA Zwykła Roku

OGŁOSZENIA PARAFIALNE :

1. W niedzielę, 11 października br., będziemy obchodzić XX Dzień Papieski. Obchody Dnia Papieskiego przebiegają w czterech wymiarach: intelektualnym, duchowym, artystycznym i charytatywnym, których szczególnym wyrazem jest zbiórka ofiar na cele Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia, pod hasłem " Totus Tuus ( Cały Twój )". W związku z tym 11 października przeprowadzona będzie na terenie przykościelnym zbiórka ofiar na stypendia dla uczącej się ubogiej młodzieży. Włączmy się w żywy pomnik pamięci Św. Jana Pawła II.

2. Koło Przyjaciół Radia Maryja i Chór Parafialny zapraszamy na comiesięczną Mszę św. do naszej świątyni 5 października. Eucharystię poprzedzi Różaniec o godz. 17:30.

3. Nabożeństwo Różańcowe odprawia się przez cały miesiąc październik o stałej godzinie 17:30. Miłujących Matkę Najświętszą zapraszamy dzieci, młodzież i osoby starsze do udziału w tym nabożeństwie.

4. W nadchodzącym tygodniu będziemy czcili:

poniedziałek - Św. Faustyny Kowalskiej

środa - NMP Różańcowej

Solenizantom i Jubilatom nadchodzącego tygodnia życzymy łaski Bożej, zdrowia i opieki św. Patronów.

5. W tym roku przypada druga rocznica Koronacji łaskami słynącego Obrazu Matki Bożej Zwycięskiej Królowej Polski w Bazylice św. Jana Chrzciciela w Szczecinie. Obchody rocznicy tej uroczystości, podczas której Matce Bożej zostanie ofiarowane złote berło, odbędą się w sobotę, 10 października br., o godz. 11.00 w Bazylice św. Jana Chrzciciela w Szczecinie. Uroczystej Mszy Świętej przewodniczyć będzie i Słowo Boże wygłosi Ksiądz Arcybiskup Stanisław Gądecki, Metropolita Poznański.

6.KANCELARIA PARAFII od środy / 7 października 2020 r. / urzędować będzie w nowym domu parafialnym, przy ulicy Ułanów Jazłowieckich nr 3 / przy kościele Miłosierdzia Bożego/.

Stargard,4 października 2020 / - / Ks. Zygmunt Zawitkowski