XXIV NIEDZIELA Zwykła Roku

OGŁOSZENIA PARAFIALNE :

1. 14 września / poniedziałek / Święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Msze św. o godz. 7:00, 17:00 i 18:00. Podczas każdej Mszy Św. oddamy cześć Krzyżowi. W dekanacie, w Parafii Świętego Krzyża doroczny Odpust.

2. Wszystkich WIERNYCH oraz WSPÓLNOTY MODLITEWNE SERDECZNIE ZAPRASZAMY do udziału w Mszy Świętej i KORONACJI FIGURY MATKI BOŻEJ CIERPIĄCEJ, KTÓREJ DOKONA Ksiądz Arcybiskup Andrzej Dzięga, Metropolita Szczecińsko - Kamieński dnia 15 września 2020 roku /wtorek / o GODZ. 17:00, w naszym kościele Miłosierdzia Bożego.

Jest to figura, która uległa skutkom wypadku z PIELGRZYMAMI pod Grenoble. Jest to szczególna i wyjątkowa uroczystość, do której przygotowywaliśmy się przez Rekolekcje Maryjne i NOWENNĘ trwającą do poniedziałku 14 września, w niedzielę o godz.17:30, w dni powszednie o godz.11:30.

Siostry i Bracia Matce Bożej Cierpiącej powierzamy siebie a szczególnie cierpiących chorych oraz ofiary tego wypadku.

3. W przyszłą niedzielę 20 września, przeprowadzona będzie zbiórka ofiar do puszek na KUL i Wydział Teologiczny US. Za dar serca, Bóg zapłać.

4. Od niedzieli 13 września do 19 września będziemy przeżywać Tydzień Wychowania pod hasłem " Budujemy więzi ". Takiemu wychowaniu mają służyć Katechezy i duch Modlitwy.

5. 18 września /piątek / Święto Św. Stanisława Kostki Patrona Polski, Dzieci i Młodzieży. Dzieci zapraszamy na Mszę św. o godz. 17:00, a Młodzież na godz. 18:00.

6.W nadchodzącym tygodniu będziemy czcili:

wtorek - NMP Bolesnej

środa - Św. Korneliusza i Cypriana

czwartek - Św. Zygmunta Szczęsnego Felińskiego

sobota - Św. Januarego

Solenizantom i Jubilatom nadchodzącego tygodnia życzymy łaski Bożej, zdrowia i opieki św. Patronów.

7. Zgodnie z przepisami obowiązującymi podczas trwania epidemii uprzejmie prosimy, aby uczestniczyć we Mszy św. zakrywając maseczką, apaszką lub przyłbicą usta i nos. Przystępując do Komunii św. prosimy o zachowanie odpowiedniego dystansu.

Stargard,13 września 2020 / - / Ks. Zygmunt Zawitkowski