XXI NIEDZIELA Zwykła Roku

OGŁOSZENIA PARAFIALNE :

1. Dzisiaj po każdej Mszy św. odbywa się zbiórka ofiar do puszek na rzecz mieszkańców Bejrutu w ramach Dnia Solidarności ogłoszonego przez KEP.

2. 30 sierpnia po raz ostatni odprawia się Msze św. o godz. 20:00, według porządku letniego.

3. 26 sierpnia / środa /, obchodzić będziemy UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY CZĘSTOCHOWSKIEJ. MSZE ŚW. w tym dniu o GODZ. 7, 9:30,11,16:30, 18. W Lipniku o 12. Miłujących Matkę Najświętszą zapraszamy do naszej świątyni przed JEJ CUDOWNY WIZERUNEK i uczczenia przez udział w OFIERZE MSZY ŚWIĘTEJ.

4. Serdecznie zapraszamy do udziału w Mszy świętej i Koronacji Figury Matki Bożej Cierpiącej pod przewodnictwem Ks. Arcybiskupa Andrzeja Dzięgi Metropolity Szczecińsko-Kamieńskiego 15 września 2020 r. o godz. 17:00 w naszym kościele Miłosierdzia Bożego.

Jest to figura, która uległa skutkom wypadku z PIELGRZYMAMI pod Grenoble.

5. Zgodnie z przepisami obowiązującymi podczas trwania epidemii uprzejmie prosimy, aby uczestniczyć we Mszy św. zakrywając maseczką, apaszką lub przyłbicą usta i nos. Przystępując do Komunii św. prosimy o zachowanie odpowiedniego dystansu.

6. Kto z WIERNYCH chciałby przyczynić się do budowy kościoła w Kurcewie Parafii Witkowo,przez nabycie cegiełki w formie książki autorstwa Ks. Januarego " Potęga miłości i wiary ", uczynić to może przy wyjściu z kościoła pod chórem składając dobrowolną ofiarę. Bóg zapłać.

7. W nadchodzącym tygodniu będziemy czcili:

poniedziałek - Św. Bartłomieja Ap, święto

czwartek - Św. Moniki

piątek - Św. Augustyna

sobota - Męczeństwo św. Jana Chrzciciela

Solenizantom i Jubilatom nadchodzącego tygodnia życzymy łaski Bożej, zdrowia i opieki św. Patronów.

Stargard,23 sierpnia 2020 / - / Ks. Zygmunt Zawitkowski