XX NIEDZIELA Zwykła Roku

OGŁOSZENIA PARAFIALNE :

1. W przyszłą niedzielę 23 sierpnia będzie przeprowadzona przykościelna zbiórka ofiar na rzecz mieszkańców Bejrutu w ramach Dnia Solidarności ogłoszonego przez KEP.

2. Zapraszamy do udziału w Dożynkach Archidiecezjalnych, które odbędą się 23 sierpnia w parafii pw. Przemienienia Pańskiego w Mieszkowicach. Prezentacja wieńców nastąpi o godz. 13:30, a Msza Święta o godz. 15:15. Zapraszamy wszystkich mieszkańców miast i wiosek, aby wspólnie dziękować Bogu za pracę rolników i chleb, który jest owocem pracy rąk ludzkich oraz prosić o urodzaj na polskiej ziemi.

3. W nadchodzącym tygodniu będziemy czcili:

poniedziałek - Św. Jacka

czwartek - Św. Bernarda

piątek - Św. Piusa X

sobota - Najśw. Maryi Panny Królowej

Solenizantom i Jubilatom nadchodzącego tygodnia życzymy łaski Bożej, zdrowia i opieki św. Patronów.

4. Zgodnie z przepisami obowiązującymi podczas trwania epidemii uprzejmie prosimy, aby uczestniczyć we Mszy św. zakrywając maseczką, apaszką lub przyłbicą usta i nos. Przystępując do Komunii św. prosimy o zachowanie odpowiedniego dystansu.

5. Prośba do RODZICÓW i Parafian, których dzieci i nastolatkowie uczynili plac kościelny i schody prowadzące do świątyni miejscem zabaw, skoków i zjazdów rowerami, deskorolkami i rolkami, a tym samym ulegają niszczeniu. Zachowanie się, słownictwo i gesty są nie do zaakceptowania. Zaznaczamy, że obiekt jest monitorowany i wszelkie szkody poczynione zostaną pokryte.

Parafian prosimy o wyczulenie na zachowanie się dzieci w obrębie kościoła.

Stargard,16 sierpnia 2020 / - / Ks. Zygmunt Zawitkowski