UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚW.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE :

1. 1 czerwca / poniedziałek /, przypada UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY MATKI KOŚCIOŁA, Głównej Patronki Archidiecezji Szczecińsko - Kamieńskiej. MSZE ŚW. w naszym kościele GODZ. 7,9:30,16:30,18. Przez liczny udział we Mszy świętej uwielbimy Boga, a zarazem oddamy cześć należną naszej PATRONCE.

2. W poniedziałek, 1 czerwca br., w Uroczystość NMP Matki Kościoła,Patronki naszej Archidiecezji, zapraszamy członków ruchów, wspólnot i stowarzyszeń religijnych do udziału w uroczystej Mszy Świętej sprawowanej w Bazylice Archikatedralnej w Szczecinie o godz. 18:00 a po liturgii nastąpi modlitwa różańcowa, zakończona Apelem Maryjnym. Zapraszamy delegacje zrzeszeń katolickich do wspólnej modlitwy, która będzie stanowić wyraz jedności i rozpocznie Tydzień Ewangelizacji.

3. Koło przyjaciół RADIA MARYJA i TV TRWAM oraz CHÓR PARAFIALNY, zapraszamy 1 czerwca na nabożeństwo i Msze Świętą do naszej świątyni o godz. 17:30.

4. Miesiąc czerwiec poświęcony jest NAJŚWIĘTSZEMU SERCU PANA JEZUSA. NABOŻEŃSTWO ku czci SERCA JEZUSA odprawiać się będzie przez cały miesiąc o stałej godzinie 17:30.

5. Zachęcamy wiernych do wsparcia dzieł miłosierdzia prowadzonych przez parafię i diecezjalną Caritas poprzez nabycie świec i baranków.

6. W nadchodzącym tygodniu przypada pierwszy:

Czwartek - Godzina Święta o 18 w intencji powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych.

PIĄTEK - Msza Św. ku czci NSPJ. o godz. 7,18.

SPOWIEDŹ ŚW. rano i po południu od godz. 16:30.

SOBOTA – NOWENNA FATIMSKA ku czci Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi z odmówieniem RÓŻAŃCA i Msza Święta o GODZ. 9:30 .

NIEDZIELA - DOKONAMY ADORACJI NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU.

Zmiana tajemnic ŻYWEGO RÓŻAŃCA po Mszy Św. o godz. 8.

7. W okresie letnim / wakacyjno – urlopowym /, w niedzielę i święta w miesiącach czerwcu, lipcu i sierpniu MSZY ŚW. o GODZ. 15:00 NIE BĘDZIE. Wprowadza się w tym czasie, w niedzielę i święta MSZE ŚW. o GODZ. 20:00.

8. 7 czerwca, Święto Dziękczynienia. Po każdej Mszy Św. odbędzie się przykościelna zbiórka ofiar do puszek na świątynię OPATRZNOŚCI BOŻEJ w WARSZAWIE , WOTUM Wdzięczności Narodu Polskiego, będącą wypełnieniem moralnych zobowiązań naszych praojców z 1791 roku.

Stargard, 31 maja 2020/ - / Ks. Zygmunt Zawitkowski