VII Niedziela Zwykła Roku

OGŁOSZENIA PARAFIALNE :

1. 26 lutego ŚRODA POPIELCOWA. Środą popielcową rozpoczynamy WIELKI POST. CHRZEŚCIJANIE w tym dniu, biorą udział w EUCHARYSTII, w czasie której następuje obrzęd posypania głów popiołem. MSZE ŚW. z obrzędem posypania popiołem o GODZ. 6:30, 8, 9:30,11,16:30,18:30, 17:00 w Lipniku.

Uczyńmy wszystko, aby tego dnia przybyć do kościoła. W Środę Popielcową obowiązuje POST ŚCISŁY, a także wstrzemięźliwość od alkoholu i wszelkich zabaw. WIELKI POST ma nas przygotować na przeżycie radości ZMARTWYCHWSTANIA CHRYSTUSA. Służyć temu będą praktyki wielkopostne: modlitwa, jałmużna, wyrzeczenia, pokuta i rekolekcje.

2. W Środę Popielcową biuro Parafialne BĘDZIE NIECZYNNE.

3. NABOŻEŃSTWA WIELKOPOSTNE do ożywienia wiary.

GORZKIE ŻALE - w niedziele o GODZ. 17:30 z kazaniem pasyjnym. Ofiary składane podczas nabożeństwa przeznacza się na kwiaty do Grobu Pańskiego.

DROGA KRZYŻOWA - w piątek o Godz.

10:00 i Msza Święta

16:30 dla DZIECI i Msza Święta

17:30 dla STARSZYCH i MŁODZIEŻY oraz Msza Święta

4. W nadchodzącym tygodniu przypada Pierwsza:

NIEDZIELA - Dokonamy Adoracji Najświętszego Sakramentu

Zmiana tajemnic Żywego Różańca po Mszy Św. o godz. 8:00

5. Katecheza do Sakramentu Bierzmowania dla młodzieży kl. VIII, odbędzie się w sobotę 29 lutego według ustalonego planu.

6. W dniu 1 marca 2020 r. o godz. 9:30 w kościele św. Jana w Stargardzie, w związku z Narodowym Dniem Pamięci "Żołnierzy Wyklętych", odbędzie się Msza Św. w intencji poległych, pomordowanych i zmarłych uczestników walk o niepodległość naszej Ojczyzny.

Stargard,23lutego 2020 / - / Ks. Zygmunt Zawitkowski