III Niedziela Zwykła Roku

OGŁOSZENIA PARAFIALNE :

1. 2 lutego/ niedziela /, ŚWIĘTO, OFIAROWANIA PAŃSKIEGO, zwane inaczej MATKI BOŻEJ GROMNICZNEJ. Tego dnia w kościołach poświęca się gromnice.Podczas każdej Mszy Św. dokonamy poświęcenia gromnic. Poświęcona świeca ma nam przypominać, że JEZUS oświetla drogi naszego życia. Prosimy, aby osłonić swoją świece przed zalaniem woskiem ławki i posadzki. Przypominamy, że jest to Niedziela Adoracji Najświętszego Sakramentu. Zmiana tajemnic Żywego Różańca po Mszy o godz. 8:00

2. 2 lutego obchodzony jest ŚWIATOWY DZIEŃ ŻYCIA KONSEKROWANEGO. W swoich modlitwach pamiętajmy o tych, którzy poświęcili się na wyłączną służbę Bogu. Taca przeznaczona jest na zakony klauzurowe.

3. 1 lutego Pierwsza SOBOTA NOWENNA FATIMSKA ku czci Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi z odmówieniem RÓŻAŃCA i Msza Święta o GODZ. 9:30.

4. 1 lutego przypada Jubileusz 60 - lecia kapłaństwa Księdza Biskupa Seniora Mariana Błażeja Kruszyłowicza. Prosimy o modlitwę w intencji Biskupa Seniora.

5. W naszej parafii trwa wizyta duszpasterska – kolęda. Szczegółowy plan kolędy jest wywieszony na tablicy ogłoszeń oraz zamieszczony na stronie internetowej naszej parafii

Stargard,26 stycznia 2020 / - / Ks. Zygmunt Zawitkowski