II Niedziela Zwykła Roku

OGŁOSZENIA PARAFIALNE :

1. Dzisiaj alumni Arcybiskupiego Wyższego Seminarium Duchownego w Szczecinie odwiedzają naszą parafię w ramach niedzieli powołaniowej. Dzielą się osobistą drogą powołania oraz informacjami o seminarium. Po skończonej Mszy u wyjścia z kościoła będzie można złożyć ofiarę na potrzeby Seminarium. Rodzinie parafialnej za życzliwe przyjęcie naszych kleryków bardzo dziękujemy.

2. Trwa Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan pod hasłem: " Życzliwymi bądźmy " por. Dz 28,2. Włączmy się w nurt modlitewnego wołania o Jedność w Jezusie Chrystusie wszystkich wierzących.

3. W nadchodzącym tygodniu będziemy czcili:

wtorek - Św. Agnieszkę,dziewicę i męczennicę

piątek - Św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła

sobota - Święto Nawrócenia Św. Pawła Apostoła

4. W naszej parafii trwa wizyta duszpasterska – kolęda. Szczegółowy plan kolędy jest wywieszony na tablicy ogłoszeń oraz zamieszczony na stronie internetowej naszej parafii

Stargard,19 stycznia 2020 / - / Ks. Zygmunt Zawitkowski

Komunikat Kurii Metropolitalnej Szczecińsko-Kamieńskiej

Zapraszamy wszystkich na Mszę Świętą pod przewodnictwem Księdza Biskupa Henryka Wejmana w intencji śp. Księdza Biskupa Stanisława Stefanka,wieloletniego biskupa pomocniczego naszej Archidiecezji, która odbędzie się we wtorek, 21 stycznia br. o godz. 12:00, w Sanktuarium Najświętszego Serca Pana Jezusa w Szczecinie.