Niedziela Chrztu Pańskiego

OGŁOSZENIA PARAFIALNE :

1. Jerycho Różańcowe to czuwanie przed Najświętszym Sakramentem. Rozpocznie się 16 stycznia o godz. 18:00, zakończenie o godz. 21:00 Apelem Jasnogórskim.

2. Od 18 - 25 stycznia trwa TYDZIEŃ POWSZECHNEJ MODLITWY o JEDNOŚĆ CHRZEŚCIJAN POD HASŁEM " Życzliwymi bądźmy " por. Dz 28,2. Włączmy się w nurt modlitewnego wołania o Jedność w Jezusie Chrystusie, wszystkich wierzących.

3. Koło Przyjaciół RADIA MARYJA i CHÓR PARAFIALNY zapraszamy na comiesięczną Msze Św. 13 stycznia do naszej świątyni. O godz. 17:30 zostanie odmówiony RÓŻANIEC, a o godz.18 odprawiona Eucharystia w kościele dolnym.

4. Dnia 19 stycznia 2020 / niedziela /, Klerycy Arcybiskupiego Wyższego Seminarium Duchownego w Szczecinie, w ramach niedzieli powołaniowej,odwiedzą naszą parafię. Podzielą się osobistą drogą powołania oraz informacjami o seminarium. Po zakończonej liturgii,u wyjścia Klerycy zbiorą ofiary DAR SERCA na potrzeby seminarium. WIERNYCH polecając modlitwie.

5. W naszej parafii trwa wizyta duszpasterska – kolęda. Szczegółowy plan kolędy jest wywieszony na tablicy ogłoszeń oraz zamieszczony na stronie internetowej naszej parafii

 

Stargard,12 stycznia 2020 / - / Ks. Zygmunt Zawitkowski