UROCZYSTOŚĆ NARODZENIA PAŃSKIEGO

OGŁOSZENIA PARAFIALNE :

1. Kochani Parafianie i Goście. Przedwieczny Syn Boży przyjął naturę ludzką, zrodzony z Maryi, abyśmy dostąpili zbawienia. Z okazji świąt, proszę przyjąć, płynące z głębi kapłańskich serc najserdeczniejsze życzenia i zawierzając Jezusowi siebie we wszystkim, w zdrowiu i cierpieniu, w radości i smutku. Niech w tym zawierzeniu do Jezusa przewodzi nam Maryja. Błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia.

2. Dzisiaj UROCZYSTOŚĆ NARODZENIA PAŃSKIEGO.

Z uwagi na nocną pasterkę MSZY ŚW. o godz. 6:30 rano nie będzie. Pozostałe MSZE ŚW. od godz. 8 według stałego porządku niedzielnego, w Lipniku o godz. 10:00.

3. 26 grudnia / czwartek /, drugi dzień Bożego Narodzenia. Uroczystość ŚW. SZCZEPANA DIAKONA i MĘCZENNIKA.

Porządek Mszy Św. jak w niedzielę.Ofiary przeznaczone są na KUL i Wydział Teologiczny US.

4. 29 grudnia / niedziela / Święto ŚWIĘTEJ RODZINY z NAZARETU. Patronalne święto naszych Rodzin.

5. W terminie od 27 grudnia do odwołania Mszy Św. o godz. 17,w dni powszednie nie będzie ze względu na okres kolędowy i ferie zimowe.

6. WIERNYM naszej parafii pragniemy złożyć wizytę duszpasterską. Zapoznamy się z problemami życia wiarą na co dzień i udzielimy błogosławieństwa Bożego. Proszę na czas wspólnej modlitwy o wyłączenie TV. Należy przygotować na stole Krzyż, świece, wodę święconą, Pismo Św., dzieci i młodzież szkolna zeszyty do lekcji religii. Zakończenie kolędy ok 20:30.

 

Stargard,25 grudnia 2019 / - / Ks. Zygmunt Zawitkowski