Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP

OGŁOSZENIA PARAFIALNE :

1.15 grudnia III Niedziela Adwentu. W naszej parafii rozpoczynamy Rekolekcje Adwentowe. Nauki wstępne zostaną wygłoszone podczas wszystkich Mszy Św. Rekolekcje prowadził będzie Ojciec Redemptorysta ze Szczecinka. Wiernych, prosimy o włączenie się w święte ćwiczenia rekolekcyjne, aby godnie przygotować się na Święto Bożego Narodzenia i Nowy Rok.

2. OPŁATKI WIGILIJNE można nabyć w kaplicy bocznej. Po każdej Mszy Św. zostaną poświęcone z przeznaczeniem na stół wigilijny. Składane ofiary przeznacza się na potrzeby kościoła.

3. CARITAS realizuje akcję WIGILIJNEGO DZIEŁA POMOCY DZIECIOM, POD HASŁEM " Świeca, która tworzy Polską Wigilię ", przez rozprowadzanie świecy. Zapalona świeca Caritas, będzie znakiem gotowości przyjęcia JEZUSA, a zarazem solidarności z najbardziej potrzebującymi.

4. Piątek 13 grudnia dzień modlitewnej pamięci za ofiary stanu wojennego.

5. W dniu 14 grudnia br. przypada 67 rocznica urodzin Księdza Arcybiskupa Metropolity Andrzeja Dzięgi. Prosimy o modlitwę w intencji naszego Pasterza.

6. Katecheza do Sakramentu Bierzmowania dla młodzieży kl. VIII, odbędzie się w sobotę 14 grudnia według ustalonego planu.

7. W nadchodzącym tygodniu będziemy czcili:

piątek - Św. Łucji

sobota - Św. Jana od Krzyża

Solenizantom i Jubilatom nadchodzącego tygodnia życzymy łaski Bożej, zdrowia i opieki św. Patronów.

Stargard,8 grudnia 2019 / - / Ks. Zygmunt Zawitkowski