XXXIII NIEDZIELA Zwykła Roku

OGŁOSZENIA PARAFIALNE :

1. Zbiórkę ofiar na rehabilitacje i wybudzenie ze śpiączki Aleksandra oraz odzyskanie władzy nad swoim ciałem, poprawę kondycji stawów łokciowych i nadgarstka swoją ofiarą można wesprzeć dzisiaj. Za ten dar serca w imieniu Aleksandra, Bóg zapłać.

2. Trwa Nowenna do soboty 23 listopada przed Uroczystością Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata, w intencji o łaskę poddania się Jezusowi Chrystusowi Królowi w życiu osobistym i społecznym w naszej Ojczyźnie.

24 listopada / niedziela / UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA, zarazem ostatnia niedziela roku liturgicznego KOŚCIOŁA. Podczas wszystkich MSZY ŚWIĘTYCH ponowimy Akt poświęcenia parafii i rodzin Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej oraz całego Narodu Polskiego Najświętszemu Sercu Jezusa Chrystusa Króla. Niech ta uroczystość zgromadzi nas licznie na Mszy Świętej.

3. W niedzielę 24 listopada o godz. 11:00 Msza Św. inicjacyjna z Wręczeniem Pisma Świętego dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej .

4. W piątek 22 listopada o godz.16:00 w Kościele Pw. Chrystusa Króla Wszechświata zostanie odprawiona Msza Św. w intencji wszystkich kolejarzy i ich rodzin.

5. W nadchodzącym tygodniu będziemy czcili :

poniedziałek - Bł. Karolinę Kózkówne

środa - Św. Rafała Kalinowskiego

czwartek - Ofiarowanie Najświętszej Maryi Panny

piątek - Św. Cecylie

Solenizantom i Jubilatom nadchodzącego tygodnia życzymy łaski Bożej, zdrowia i opieki św. Patronów.

Stargard,17 listopada 2019 / - / Ks. Zygmunt Zawitkowski