XXXII NIEDZIELA Zwykła Roku

OGŁOSZENIA PARAFIALNE :

1. Msza Św. inicjacyjna z Poświęceniem Medalika dziś o godz. 11 dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej.

2. 11 listopada przypada 101 rocznica odzyskania przez POLSKĘ - NIEPODLEGŁOŚCI. Tego dnia w Kolegiacie NMP Królowej Świata zostanie odprawiona uroczysta MSZA ŚW. o godz. 11, w intencji OJCZYZNY. Zapraszamy mieszkańców miasta. W naszym Kościele również zostanie odprawiona MSZA ŚW. Za OJCZYZNĘ o godz. 9:30.

3. W środę /13 listopada / zapraszamy na katechezę dla dorosłych o godz. 19:00 w salce przy kościele dolnym.

4. 14 listopada / czwartek /, przypada dzień IMIENIN Księdza Emila. Pamięć i wdzięczność ujawnimy w modlitwie i Mszy Św. o godz. 18. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.

5. Od piątku,15 listopada br., do soboty przed Uroczystością Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata, 23 listopada br. będziemy przeżywać Nowennę do Jezusa Chrystusa Króla, w intencji o łaskę poddania się Jezusowi Chrystusowi Królowi w życiu osobistym i społecznym w naszej Ojczyźnie.

6. Jerycho Różańcowe to czuwanie przed Najświętszym Sakramentem. Rozpocznie się 16 listopada o godz. 18:00, zakończenie o godz. 21:00 Apelem Jasnogórskim.

7. Katecheza do Sakramentu Bierzmowania dla młodzieży, kl. VIII, odbędzie się w sobotę 16 listopada według ustalonego planu.

8. Zapraszamy na 36 ogólnopolską pielgrzymkę kolejarzy na Jasną Górę w dniach 16 - 17 listopada. Wyjazd ze Stargardu 16 listopada/ sobota /, o godz.9:26. Koszt 40 zł. Więcej informacji w gablocie ogłoszeń.

9. Pomóż obudzić 10 letniego chłopca Aleksandra ze Stargardu. Prosimy o wsparcie rehabilitacji i wybudzenie ze śpiączki i odzyskanie władzy nad swoim ciałem, poprawę kondycji stawów łokciowych i nadgarstka.

Nie pozwólmy, by Aluś cierpiał z powodu pogłębiających się przykurczów, by znowu płakał.

W niedzielę 17 listopada po Mszy Świętej u wyjścia z kościoła swoją ofiarą będzie można wesprzeć powyższy cel. Z całego serca dziękujemy.

Stargard,10 listopada 2019 / - / Ks. Zygmunt Zawitkowski